Vyzkoušejte tento česnekový sirup. Je 10x silnější než penicilín

 

Domácí česnekový sirup, který nastartuje imunitní systém | Biolekar.cz

Přírodní léčba je nejenom silná, ale také jednoduchá. A česnekový sirup to jenom potvrzuje. Předvedeme vám nejen to, jak si ho lze doma snadno a rychle vyrobit, ale i to, k čemu všemu je prospěšný. Budete koukat doslova s otevřenou pusou, jak silná je tato na první pohled obyčejná přísada do jídel.

 

 

A navíc. Většina z nás ví, jak moc se v dnešní době nadměrně užívají antibiotika. To má za následek jednak snižování jejich účinnosti, protože vznikají nové kmeny bakterií, které jsou jejich účinkům více a více odolné. Následná léčba byť jen banálních infekcí nemusí být úplně jednoduchá.

Proto je v mnoha případech dobré se poohlédnout po některých přírodních látkách, které mají rovněž silný antibakteriální účinek. A jednou z těchto přírodních surovin je česnek. A právě česnek má na bakterie až 10 krát lepší účinek než běžně používaná antibiotika, jako například penicilín, ampicilin nebo tetracyklin.

Jak si česnekový sirup vyrobit?

Vyrobit si česnekový sirup zvládne opravdu každý a jeho příprava je opravdu velmi jednoduchá. Potřebujete pouze pár ingrediencí. A to konkrétně těchto:

  • 8 stroužků česneku
  • 200 ml medu
  • 200 ml jablečného octa

Když máte vše, tak stačí pouze prolisovat česnek, který následně ve sklenici zalijete jak medem, tak i jablečným octem. Potom vše rozmícháte, sklenici uzavřete a směs vložíte do lednice. Na dobu pět dní, během kterých čas od času obsah promícháte. A je to. Váš česnekový sirup je tímto hotový. 

Kromě antibakteriálních účinků je také super zdravý a dokáže vám nabídnout mnohé další zdravotní přínosy.

Česnekový sirup podporuje organismus při léčbě řady nemocí - Svět kreativity

Užívání

Jak se česnekový sirup správně konzumuje? Je to jednodušší, než si myslíte. Základem je konzumovat ho ráno, po probuzení, takzvaně na lačno. Vezmete sklenici vlažné vody, ve které dvě lžíce sirupu jednoduše rozpustíte. Tento nápoj následně vypijte. A je to. Stejný postup opakujte pravidelně každý den.

Sirup můžete užívat v případě výskytu nějakého infekčního onemocnění, ale také jako prevenci.

Nezapomínejte však na to, že uvedený sirup je extrémně silný a proto ho nikdy nekonzumujte přímo. Vždy ho zřeďte vodou!

Proč užívat tento česnekový sirup

Výčet kladů je opravdu bohatý. Kombinace těchto třech látek zajistí, že posílíte svou imunitu, budete lépe bojovat s nemocemi, stejně jako zlepšíte své zdraví. A to i tak, že dojde ke snížení špatného cholesterolu, stejně jako dojde také ke snížení krevního tlaku.

Jde o extrémně zdravý lék, který nejen potlačí růst patogenních baktérií, ale též podpoří váš imunitní systém, sníží krevní tlak a zredukuje hladinu zlého LDL cholesterolu v krvi.

Česnek dokáže dobře eliminovat i různé infekce, stejně jako i běžné příznaky nachlazení. Dokonce se udává preventivní vlastnost proti rakovině i pozitivní vliv v případě, kdy vás trápí křeče nohou. Pokud ho budete užívat jako prevenci 1x nebo 2x týdně, snížíte si výskyt chřipky, prochladnutí nebo angíny. Rovněž dokáže účinně zmírňovat příznaky artritidy, dny a dalších bolestí kloubů

Také vám však může pomoci také vyčistit organismus a odstranit z něho vše špatné, co v něm nemá být.


 

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *