Voda voda voda…co vše o ní ještě nevíte a měli byste

Voda je nejzáhadnější a nejdokonalejší tekutinou na planetě zemi. Nachází se na všech planetách v celém vesmíru, dle pěti zákonů vesmíru. Je to pátý zákon, zákon analogie (jak v makrokosmu tak mikrokosmu, jak mikrokosmu tak nanokosmu).

Dají se do ní ukládat data, ano voda má přímo geniální pamět. Na naší planetě je nejvíce vody a je všude a ve všem, ale téměř nic důležitého nám o vodě nebylo řečeno.

Proč je voda tak důležitá?

Zemský povrch je tvořen ze 70% vody a 30% souše.

Lidská bytost je tvořena z 70% vody a 30% sušiny.

Lidská strava by měla být tvořena z 70% vody a 30% sušiny, ale ve skutečnosti je tomu jinak. Proč? Učme se od přírody. Příroda nám vše ukázala. Ale my lidé chodíme po přírodě se zavřenýma očima……

 

Něco o lidské bytosti a vodě.

Novorozenec 80% vody a 20% sušina

Člověk       70% vody a 30% sušina

Mozek       80% vody a 20% sušina

Slina        98% vody a   2% sušina

Krev         92% vody a   8% sušina

Kosti        20% vody  a 80% sušina

 

Tekutina zvaná voda – co všechno uvádí v činnost v našem těle.

1.Lidská bytost se skládá ze 100-120 biliónů buněk.

2.Denně odchází (umírá) 600 miliard buněk, za vteřinu je to 10 milionů.

3.Za 1 sek. Proběhne v těle 10 na 30 fyzikálně chemických operací.


4.10 na 28 atomů neustále mění své pozice.

5.Každých 5 dní se vymění kompletně střevní stěna.

6.Každých 6 týdnů se mění části jater, jiné části žijí a mění se až za několik let.

7.Tuk v těle se mění kompletně jednou za 3 týdny.

8.Každý měsíc se kompletně vymění pokožka, typická buňka pokožky žije pouze 14 dní.

Za 3 měsíce se kompletně vymění buňky všech kostí.

10.Srdce a mozek má buňky, které se nikdy nemění.

11.Čichové buňky se mění komplet jednou za 4 týdny.

12.Červené krvinky se mění komplet jednou za 2-3 měsíce.

13.Za 1 sek. se tvoří 200 milionů erytrocytů.

14.Za každých 90 vteřin se v (plazmových buňkách) v krevní tekutině tvoří mnoho milionů protilátek z více jak 1200 aminokyselin.

15.Délka všech cév v organizmu je přes 100 000 km.

16.Každých 24 hodin se vytvoří v buňkách tolik energie atp., která odpovídá stavbě energii hmoty 70 – 90 kg.

17.Plod v děloze matky vytvoří za minutu cca 250 000 nervových buněk.

18.Buňky mají paměť z morfogenetických polí.

19.Chromozómy, kterých je 64 celkem, jsou nejdokonalejšími anténami ve vesmíru a mají za úkol vytvořit tu správnou buňku mateční na daném místě.

 

VODA MÁ HODNĚ ANOMÁLIÍ – ZDE JSOU 4:

  1. Anomálie.

Proč led z vody, vždy plave na tekutině samé? Jiné tekutiny zmražené na led, neplavou v tekutině samé, např. led oleje neplave na oleji, ale potopí se, led rtuti neplave na rtuti, led benzinu neplave na benzinu…..

  1. Anomálie

Proč jediná voda když zmrzne, zvětší svůj objem? Ostatní hmoty a tekutiny když zmrznou svůj objem zmenší, např. plasty, kov, látka, olej atd…. Proč má voda tak obrovskou sílu? Když zmrzne, dokáže roztrhat vodovodní potrubí, chladiče u aut, bloky motorů, betonové konstrukce atd…..

  1. Anomálie

Proč voda vaří při 100°C a mrzne při teplotě 0°C (přitom při propočtu mezimolekulárních sil by měla vařit při teplotě -100°C a mrznout by měla při -120°C.

  1. Proč má 1 litr vody hmotnost 1 kg? Když spočítáme hmotnost molekul vody v jednom litru, tak by měla vážit pouze O,5 kg.

Proč voda teče vždy klikatým způsobem.Nikdy neteče rovně.

Přesvědčte se. Např. v myčce auta jak teče voda po skle, když prší jak kapky vody stékají. Nenajdete jednu řeku, která teče rovně.

Voda má v sobě zakódovaná data (rotace vesmíru) a nic ji nepřiměje chovat se jinak. Z tohoto důvodu teče od pramene klikatě a navíc ještě rotuje levotočivým nebo pravotočivým směrem, aby udržela co nejdéle svou teplotu 4°C. Rotací ničí viry, bakterie, plísně a jiné škodlivé látky. Zároveň maže veškeré informace (akustické, elektromagnetické, chemické, světelné, které získává během toku.

Teče klikatě a při tom rotuje, protože je to nejrychlejší způsob pohybu, čištění a chlazení vody. Voda má samočistící schopnost, ale bohužel  díky dnešnímu lidskému konání není dostatečná – znečištění je už příliš velké.

Lidé si mysleli, že narovnáním koryt řek a prohloubením, popřípadě rozšířením urychlí tok vody a zabrání záplavám. Bohužel to tak není. Už se např. v Německu vrací koryta zpět, do své původní podoby.

Zajímavá otázka.

Proč pramení voda vždy ve stinném a tmavém místě při teplotě 4°C (pokud se nejedná o termální pramen)! Jestliže u pramene vykácíme les a na pramen bude působit sluneční světlo, během dvou měsíců pramen vyschne. Pokud na vyschlý pramen postavíme boudu nebo naházíme klestí a zabráníme dopadu slunečních paprsků, pramen opět do dvou měsíců začne pramenit. Nepochopitelné, že ano? Voda na planetě Zemi je ŽIVÁ  tekutina, tak jako každá buňka v lidském těle.

Voda má geniální paměť.

Příroda ukázala lidem, při jaké teplotě vyvěrá ze země. Jsou to 4°C a při takovéto teplotě má největší měrnou hustotu, proto se při této teplotě má pít (cca 3 – 5°C). Je zajímavé, že pokud se pije takto studená voda, nenastydnete. Kdyžby jste pili jiné tekutiny při této teplotě, tak nastydnou můžete.

Tady vidíme jak je voda geniální. Voda má i pro náš organismus velmi důležitou a nenahraditelnou roli, tím že nás čistí, detoxikuje a dodává nám energii, ale jen a jen pouze čistá pramenitá voda. Každý člověk by měl vypít denně minimálně 3 litry pramenité vody, opakuji čisté vody a neměl by zdravotní problémy, které dnes lidstvo má.

Každý z nás vypije denně nějaké množství tekutin a stejně je většina z nás nemocných, máme různé kameny (žlučníkové, ledvinové atd), zanesené cévy, zkamenělý mozek, osteoporózu, artritidu, cholesterol, anginu pektoris, kornatění tepen a žil a mnohé jiné, to jsou právě tyto problémy, které si způsobujeme sami tím, že nepijeme čistou vodu.

Pijete dost a stejně takto trpíte?

Představte si, že během dne vypijete litr mléka nebo čaje, litr piva a litr slazené limonády – jsou to celkem tři litry. Ale bohužel nevypili jste ani gram vody. Tělo si to vezme jako potravu. Bohužel limo s bublinkami nám ještě přiotráví tělo. Minerálky jsou pouze léčivé a měly by se pít tak maximálně tři týdny v roce. Častým pitím minerálek ukládáme všechny anorganické látky do svého těla.

 

NYNÍ VZNIKLA OTÁZKA CO TEDY PÍT?

Každý člověk by měl vypít 3 litry čisté pramenité vody
3 – 5°C.

Pro všechny lidi, kteří nemají možnost jezdit k čisté pramenité vodě, doporučuji vodu z kohoutku a přefiltrovat – např. Britta, těch filtrů na vodu je víc.

Čistá voda dokonce zastavuje proces stárnutí a posunuje biologické hodiny zpět.

Závěr si udělejte sami, ale pokud rádi papáme oblíbená jídla, tak alespoň dodržování pití čisté vody 3 – 5°C nás osvobodí od zdravotních potíží.

Související


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku