Tento domácí šumivý napoj na kocovinu je stokrát lepší než cokoli jiného. A připravený je raz dva


nápoj na kocovinu_alternativnimagazin.cz

Stává se, že večerní bezmezné slavení se promění na ranní nepříjemné pocity. Nešťastníci pak hledají lék na kocovinu, aby se mysl vyjasnila a bolest hlavy ustoupila. Ale co dělat, když doma nemáte nic a lékárna je zavřená?

Pro takový případ vám přinášíme zázračný lék na kocovinu, který je mnohem lepší než drahé farmaceutické přípravky.

Jak se rychle zbavit opice

Každý z nás alespoň jednou za život zažil nepříjemný pocit opice. Bolesti hlavy, závratě, nevolnost, žízeň a sucho v ústech … V takových cvhílích se chcete zbavit těchto nežádoucích příznaků co nejrychleji.

Pokud v domě nemáte žádný alkohol nebo tabletku na bolest hlavy, odpověď je jednoduchá – šumivý nápoj vám pomůže. Tento recept není složitý a co je nejdůležitější, tento domácí prostředek opravdu funguje.

Na to, abyste si připravili nejúčinnější přípravek na kocovinu, potřebujete ty nejjednodušší ingredience. Důležité je, abyste dodrželi proporce a neuškodili si ještě více.

Ingredience:

¼ poháru kyseliny citronové

½ poháru sody

½ poháru fruktózy

3 polévkové lžíce škrobu

Všechny ingredience důkladně promíchejte a dejte do čisté a suché uzavíratelné nádoby. Nechte působit do následujícího poopicového rána. V případě nepříjemnosti použijte 2 čajové lžíce přípravku, které rozmíchejte ve sklenici s teplou vodou a vypijte.

Takové množství z ingrediencí vám vydrží až na 60 porcí všeléku. V případě, že budete potřebovat rychlou pomoc hned, tak si pak připravte ¼ čajové lžičky kyseliny citrónové, ½ čaj. l. sody, ½ čaj. l. fruktózy do sklenice a zalijte teplou vodou. Voile, zázračný lék je na světě a zbavíte se všech nepříjemných symptomů opice.

Pokud nepijete alkohol pravidelně, tak vám tento prostředek určitě pomůže. Vždyť játra jsou jediný orgán, který pročišťuje organismus od všech toxinů, včetně ethanolu, který se nachází v alkoholických nápojích.

Pokud používáte alkoholické nápoje zřídka, tak jaterní buňky vás budou chránit před otravou a domácí šumivý nápoj vám pomůže zmírnit nepříjemné příznaky.

A nezapomeňte, že nadměrné pití během opice vám pomůže zbavit se nepříjemného sucha v ústech a doplní ztracenou energii. A co je nejlepší pít, vám teď řekneme.

1/ Voda

Nic nenahradí lok čisté chlazené vody, do které mimochodem, můžete přidat trochu medu nebo citronu.

2/ Zelený čaj

Tento nápoj dobře zbavuje tělo toxinů, alkoholických intoxínů a antioxidanty pomohou obnovit správnou funkci těla po opici.

3/ Čerstvě připravené šťávy

Nápoj z citrusů a kiwi pomůže obnovit stav kyseliny askorbové ve zničeném organismu.


4/ Rajčatový džus

Džus z rajčat s přidáním syrového žloutku pomůže uspokojit podrážděnou sliznici orgánů trávicího traktu.

5/ Kuřecí vývar

Bujón – nejlepší přítel po opici. Toto nenáročné jídlo je velmi výživné a pomůže nejlepším způsobem, jak obnovit vitalitu těla v boji proti ničivým příznakům.

Samozřejmě, nejlepší recept na kocovinu je NEPÍT! Ale, pokud již nastal ten moment ničivého rána, tak budete mít neuvěřitelný recept po ruce a rychle zapomenete na nepříjemné příznaky.

Nezapomeňte se podělit o tento zázračný recept s přáteli v neštěstí, určitě i jim přijde vhod.


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *