Takhle se používá jablečný ocet, který navždy zažene bolesti a záněty svalů a kloubů!

Bolest kloubů se může pohybovat od mírné až po velmi silnou. Ze začátku to bolí jen trochu, ale když s tím něco neuděláme, bude to přibývat, až to bude nesnesitelné.

Ze začátku může být řešením hodně odpočinku, ale vyplatí se se odstraněním problému zabývat důkladněji. Nyní je čas vyzkoušet účinnou přírodní metodu, jejíž hlavní složkou je jablečný ocet.

1. Udělejte si koupel nohou z jablečného octa. Smíchejte šest šálků vody a jeden šálek jablečného octa. Před aplikací do ní namočte čistý hadřík a přiložte na bolestivá místa, jako je páteř a ramena. Uchovávejte cca. na půl hodiny a mezitím si namočíme nohy.

2. Směs kokosového oleje a jablečného octa je účinným lokálním řešením. Smíchejte jednu lžíci kokosového oleje se dvěma lžícemi jablečného octa a potřete bolestivá místa. Počkejte několik minut, než se projeví.

3. Pijte jablečný ocet. Pravidelná konzumace předchází kloubním potížím a snižuje stávající bolest. Smíchejte 1-3 polévkové lžíce jablečného octa ve velké sklenici vody a pijte třikrát denně před jídlem.

4. Jelikož je jablečný ocet silným antioxidantem, čistí tělo od toxinů, takže se jeho pravidelnou konzumací lze vyhnout kloubním potížím. Pokud chcete být zdraví, pijte každý den vodu z jablečného octa, oslaďte si ji trochou medu bohatého na živiny.


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *