Shodila jsem pár kilo za měsíc pomocí této, na první pohled divné kombinaci. Navíc, imunita konečně funguje jak má …

 

Shodila pár kilo za měsíc pomocí této, na první pohled divnÉ kombinac. Navíc, moje imunita konečně funguje jak má ...Každého z nás nutila máma jíst česnek, když jsme byli nemocní, zejména v zimě. Česnek je skutečně užitečný: ochrání vás před viry a mnoha dalšími nemocemi. Dnes však budeme hovořit o jeho dalším pozitivu a to je hubnutí. Účinek je ohromující!

Kefír s česnekem:

Česnek pomáhá bojovat proti nadměrné hmotnosti. Studie prokázaly, že alicin, obsažený v česneku, má přirozenou schopnost snižovat chuť k jídlu. Také zabraňuje tomu, abyste po zhubnutí opět nabraly rychle na váze. Česnek normalizuje hladinu cukru v krvi, podporuje krevní oběh a bojuje proti špatnému cholesterolu.

Druhou složkou našeho zázračného nápoje je kefír. Sami víte, jaký užitečný je tento produkt. Mnozí odborníci na výživu ho doporučují pít každý den. A to není všechno! Díky tomuto jednoduchému nápoji můžete zhubnout, stačí když do něj přidáte česnek a rázem se zbavíte parazitů, které vás trápí a také si posilujete imunitu.


Tato kombinace přináší mimořádné výhody našemu tělu. Nápoj vám poskytne hluboký spánek a zbavíte se nespavosti. A co je nejdůležitější – pomůže vám zhubnout. Je však třeba zmínit, že tento nápoj byste neměli pít, pokud máte problémy se žaludkem, dvanáctníkem, pokud máte narušené ledviny nebo játra, nebo trpíte na kardiovaskulární onemocnění.

Samotný kefír s česnekem se neváže na tuk, dochází ke snížení hmotnosti díky čištění střev a snížení chuti k jídlu. Kromě toho má diuretický účinek, který pomáhá zbavit se otoků a přebytečné tekutiny.

Nepřehlédněte: Zázračný lék jak si udržet ideální tlak “120 na 80”, stačí jen pár lžiček denně …

Pokud si chcete připravit tento skvělý nápoj na snížení hmotnosti, rozdrťte stroužek česneku a přidejte jej do jednoho poháru kefíru. Pijte ho hned po přípravě. Pro lepší uvolnění česneku v kefíru můžete použít i mixér.

Nejlepší je pít tento nápoj před spaním, nebo ještě lépe namísto večeře. Pomůže vám zhubnout a zcela očistit tělo. Za měsíc můžete shodit 6-7 kilogramů. Česnek je opravdu úžasný. Nezapomeňte se přitom zdravě stravovat a věnovat se alespoň nějakým cvičením nebo sportu.

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku