Použijte tuto rýžovou metodu dvakrát ročně a budete zdravější, než kdy jindy

rýže 3Velmi často jsou lidé ohrožování nízkou kvalitou jejich zdraví nebo škodlivými potravinami a zapomínají, že mládí se nevrátí zpět.

Navíc toxiny, které se ukládají v jejich tělech, se projevují různými příznaky jako slabost, ospalost, zmatenost, dlouhodobá nachlazení a celkový pokles imunity. Detoxikace je jedním z nejlepších způsobů, jak zůstat zdravý v toxickém prostředí. K tomu je zapotřebí pravidelné detoxikace těla.

Detoxikaci můžete provádět různými způsoby, například potravinovými doplňky, bylinnými směsmi a podobně. Výhodou lidského těla je, že dochází ke každodenní detoxikaci pomocí jater a ledvin, které se snaží čistit naši krev od toxinů. Už jste ale někdy slyšeli o čištění organismu pomocí rýžové metody? Dnes vám ukážeme skvělou metodu, jak vyčistit tělo a to právě pomocí rýže. Tento způsob čistění poskytuje velmi dobré výsledky, tak ji vyzkoušejte i vy.

Rýžová detoxikace

Ingredience

  • K detoxikaci vám postačí obyčejná rýže. Budete potřebovat tolik polévkových lžic rýže, kolik je vám let. Například pokud je vám 35 let, budete potřebovat 35 lžic rýže.

Postup

  • Rýži dobře umyjte a poté dejte do sklenice nebo do nádoby s víkem.
  • Rýži zalijeme vroucí vodou, zavřeme víkem a uložíme do lednice na noc.
  • Druhý den ráno vylijeme vodu.
  • Ze sklenice rýže odměříme 1 polévkovou lžíci a dáme vařit na 3-4 minuty bez soli.

Užívání

  • Takto uvařenou rýži jezte každé ráno na lačný žaludek. Zbylou rýži opět přelijte vodou a dejte zpět do lednice a takto opakujte do té doby, než bude sklenice prázdná.

Nepřehlédněte také tento článek

Tluste strevo_FB


Jak to funguje

Tajemství této metody čištění těla spočívá v semínku rýže. Pokud přelijeme rýži vodou, omyjeme škroby, které nepotřebujeme do těla dostat. Rýže se dostane až do střev, nerozmělní se v žaludku kde bude působit jako super absorbent, který do sebe vtahuje toxiny, těžké kovy a další nežádoucí látky.

Současně normalizuje metabolismus a reguluje nadměrnou hmotnost. Tato rýžová detoxikační metoda funguje také na problémy zad, šíjí a bolesti kloubů. Po ošetření se budete nejen cítit zdravější, ale také mladší. Je zde však jedna podmínka: po pozření rýže v dopoledních hodinách byste neměli nic jíst ani pít alespoň po dobu následujících 3 hodin.

Závěr

Po této rýžové detoxikaci se nejen budete cítit zdravěji, ale dokáže vám být i skvělým společníkem při úbytku váhy. Efekt této léčby není okamžitý, ale postupný. Pravá očista začíná přibližně po dvou týdnech, které si jistě všimnete. Toxiny z vašeho těla budou odstraněny močí i stolicí. Čištění organismu je v tuto chvíli již aktivováno a bude pokračovat i nadále po dobu několika měsíců.

Zkuste tuto rýžovou metodu i vy a uvidíte, že se budete cítit skvěle. Nezapomeňte ale dodržovat zdravý životní styl a pravidelný pitný režim (minimálně 2 litry tekutin denně – nejlépe vodu nebo zelený čaj). To je při detoxikaci to nejdůležitější.


VELMI NÁS POTĚŠÍTE, KDYŽ NAŠI STRÁNKU PODPOŘÍTE A DÁTE NÁM LIKE.

[wpdevart_like_box profile_id=”www.facebook.com/AlternativníMagazíncz-1615343398682341″ connections=”hide” width=”300″ height=”150″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”cs_cz”]

Zdroj: Practice This Rice Method Twice A Year, And You Will Be Healthier Than Ever!

KAM DÁL 

Tučnými a oteklými vás dělají toxiny v tukové tkáni. Ukažte jim STOPku! 

Co časem udělají s vaší váhou jen 2 polévkové lžíce kokosového oleje denně 

Nepřekonaný nápoj na pročištění jater a shození pár extra kilo již během 3 dnů 

Ch-ch-ch chia semínka: Hit pro rok 2016 a super potravina budoucnosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *