Lékaři běžně v rámci preventivních prohlídek neprovádějí vyšetření na výskyt parazitů. Zjistěte, zda se nenacházejí i ve Vašem těle!

Lékaři běžně v rámci preventivních prohlídek neprovádějí vyšetření na výskyt parazitů. Proto je o to důležitější samo diagnostika pomocí rozpoznání příznaků, abyste věděli před nimi i sami ochránit.

Nejčastější příznaky parazitů v těle

1. opakující se kvasinkové infekce
2. nechutenství
3. bolesti hlavy
4. neustálý hlad
5. deprese, úzkost, neklid, podrážděnost
6. krvácející dásně
7. potravinové alergie
8. anémie a nedostatek železa
9. akné, vyrážky, vředy, zarudnutí, ekzémy
10. žádostivost po cukru a zpracovaných potravinách
11. chronická únava
12. nervozita
13. potíže s dýcháním
14. noční skřípání zuby a převalování se během spánku
15. problémy s pamětí
16. problémy s potencí u mužů
17. bolesti a křeče během menstruace u žen
18. bolestivé nebo ztuhlé klouby
19. svědění kolem úst, nosu a konečníku
20. neustálé trávicí potíže

Uvedené zdravotní potíže mohou znamenat i jiná onemocnění, ale pokud se vyskytují častěji nebo více z nich současně, s velkou pravděpodobností se jedná o parazitární zátěž organismu. Co dělat v takovém případě? Jednou z možností je odborná diagnostika u lékaře. Navštivte proto svého lékaře a požádejte ho, aby vás vyšetřil na příznaky parazitů a když je zjistí, tak potom aby předepsal adekvátní léčbu.

Přírodní léky na odstranění parazitů:

1. Čerstvý česnek

Česnek je jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik, které dokáže zneškodnit přes 60 druhů mykóz, bakterií a dokonce i některé druhy virů.

Alicin, účinná látka z česneku, přímo ničí parazity, améby i jiné jednobuněčné patogenní organismy a také několik druhů mnohobuněčných hlístic.

Pro aktivaci alicinu musíte česnek nejprve rozdrtit a nechat ho na vzduchu 5 až 10 minut. Během tohoto času působí enzym alináza, která konvertuje látku enalinu na aktivní alicin.

2. Hřebíček

Hřebíček je další bylinkou se silnými protiparazitární účinky a to díky látce caryofylén. Tato aktivní substance proniká do krevního oběhu a ničí hlavně mikroskopické parazity a také larvy a vajíčka větších parazitů.

Hřebíček účinkuje i ​​na takové nemoci jako jsou cholera, malárie či tuberkulóza. Zlikviduje i ​​candidu, všechny druhy stafylokoků, E. coli a streptokoky.

3. Zázvor

Zázvor nezabíjí přímo parazity, je však prospěšný při odstraňování plynatosti a nevolností, které se spojují s odumřelými parazity.

Zlepšuje produkci žaludečních kyselin, stimuluje cirkulaci krve a chrání před běžnými bakteriálními infekcemi. Také odstraňuje hleny ze sliznic střev a v dýchacích cestách.

4. Okurková semínka

Okurková semínka jsou výborné na odstraňování tasemnic z trávicího traktu. Obsahují totiž prospěšné enzymy, které zabíjejí tasemnice.

Proto, když na sobě zpozorujete možné příznaky parazitů, určitě vyzkoušejte tento osvědčený přírodní lék. Pro rychlou očistu rozdrťte za okurkové semínka na prášek a každý den si přidejte 1 čajovou lžičku do vašeho oblíbeného nápoje nebo jen tak do sklenice čisté vody a vypijte to.

5. Dýňová semínka

Dýňová semínka obsahují druh tuku, který je pro vajíčka parazitů toxický. Dále obsahují látku curcurbitín, která paralyzuje parazity a ty následně se odlepí od střevních stěn. Uvedené semínka často používají čínští lékaři při tasemnici.

6. Probiotika


Konzumace probiotik během antiparazitární kúry je důležitá proto, že mnohé z předešlých látek usmrcují nejen samotné parazity, ale i prospěšné střevní bakterie.

Úkolem probiotik je obnovit střevní mikroflóru a urychlit čas rekonvalescence. Jezte přírodní jogurty, kysané zelí, kefíry, kvašenou červenou řepu či známý kvašený nápoj Kombucha.

7. Kurkuma

Kurkuma patří mezi nejpřínosnější koření, jaké můžete užívat. Má silné protirakovinné a protizánětlivé účinky, urychluje hojení ran, odpuzuje střevní parazity a má také výborné detoxikační vlastnosti.

Pro lepší absorpci smíchejte sušený kurkumový prášek s černým kořením a olivovým olejem.

8. Chilli papričky, feferonky

Pálivé chilli papričky a feferonky obsahují látku kapsaicin, která ničí mykózy, plísně i střevní parazity. Kromě toho stimuluje cirkulaci krve a posiluje účinek ostatních bylin. Doporučuje se proto kombinovat ji s předchozími věcmi.

Související 


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *