Jak co nejlépe vyčistit arterie od cholesterolu? Efektivní 40 denní kůra

Citron a cesnekJsou období, kdy naše strava není ideální a nacházejí se v ní nezdravé potraviny, které nám zanášejí cévy různými toxiny a tuky.

Proto je velmi důležité zbavování se těchto nebezpečných nánosů v cévách, které mohou vážně ohrozit zdraví. Existuje několik způsobů, jak takovou detoxikaci provést.

Jednou možností je začít pravidelně konzumovat zdravé potraviny, které časem tělo pročistí.

Druhým způsobem je snažit se cíleně v kratším čase tělo uvedených látek zbavit pomocí různých kúr. No a jednu z takových kúr na vyplavení nánosů cholesterolu vám nabízíme iv dnešním článku.

Zdravotní rizika léků na snížení cholesterolu

Předtím, než přejdeme k samotnému receptu, je důležité zmínit léky na snížení cholesterolu jako jsou statiny.

Mnozí lidé je považují za pohodlné řešení – jedna tableta denně a je po problému. Ono to však má i svou odvrácenou tvář. Statiny se dnes ukazují jako jeden z největších omylů medicíny. Jejich dlouhodobé užívání má totiž několik velmi závažných následků.

Z nich bychom chtěli zmínit následující:

 • bolesti a poškození svalů, někdy až život ohrožující rhabdomyolýza
 • poškození jater a ledvin
 • problémy s trávením
 • vyrážky nebo návaly horka
 • zvýšené riziko cukrovky typu 2
 • poškození nervové soustavy – ztráta paměti, demence, Alzheimer

Jak vidíte, užívání těchto léků může mít opravdu hrozivé komplikace. Proč tedy riskovat vážné poškození zdraví, či dokonce invaliditu nebo smrt, když existují přírodní látky bez nežádoucích negativních účinků?

Recept na pročištění cév a tepen od cholesterolu

Zde je čistě přírodní recept, u ​​kterého byly zaznamenány extrémně příznivé účinky na pročištění cév od cholesterolu. Založen je na dvou složkách – česneku a citrónech. Obě tyto potraviny pročišťují cévy a snižují LDL cholesterol (známý také jako špatný cholesterol).Citron a cesnek_drink

Kromě toho posilují stěny cév, redukují záněty a také snižují riziko vzniku vážných onemocnění, jako jsou ateroskleróza či dokonce infarkt a mozková mrtvice.

O česneku a citronech se často uvádí, že působí i proti mnoha dalším civilizačním onemocněním, například proti rakovině.

Ingredience
Pro přípravu našeho receptu budete potřebovat tyto suroviny:

 • 2 celé česneky (přibližně 20 stroužků)
 • 2 oloupané citrony
 • 1,5 litru převařené vody

Postup přípravy

 • Převařte vodu a nechte ji vychladnout. Může být i mírně vlažná.
 • Oloupejte česnek a citrony a nakrájejte je na kousky.
 • Vložte citrony s česnekem do mixéru a zalijte je trochou vody. Následně celý obsah dobře rozmixujte.
 • Po rozmixování dolijte zbytek vody, celý obsah přeceďte a přelijte do džbánu nebo láhve.
 • Nápoj uskladňujeme v lednici, kde vydrží maximálně 3 dny.

Užívání
Užívat byste měli 50 ml (0,5 dcl) nápoje před každým jídlem, 3 až 5 krát denně. Za celý den tedy zkonzumujete 1,5 až 2,5 dcl. Vyrobených 1,5 litru vystačí pro 2 osoby na 3 dny. Pokud ho budete užívat pouze sami, klidně si připravte i menší objem nápoje.

Na začátku užívání můžete začít s menším množstvím, například 1 až 2 polévkové lžíce nápoje před jídlem (15 až 30 ml). V případě, že nebudete pociťovat žádné nevolnosti z česneku, po pár dnech dávku zvyšte.

Detoxikační kúra by měla trvat přibližně 40 dní a je dobré ji zopakovat jednou za rok. Pro jistotu se ale před jejím zahájením poraďte s lékařem. Po skončení kúry bude výsledek znatelný lepší cirkulací krve a odbouráním toxinů a tuku. Dokonce se možná zlepší i váš celkový vzhled.

Závěr

Doufáme, že vám informace z tohoto článku pomohou zbavit se všeho cholesterolu usazeného ve vašich cévách. A to vše nejen bez nežádoucích vedlejších účinků, ale naopak, s mnoha dodatečnými pozitivními účinky.


 Zdroj: How To Clean Blood Vessels From Cholesterol Residue For 40 Days

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *