Domácí super sirup proti kašli ohromí rychlostí účinku


Takový kašel, ten může extrémně potrápit každého z nás. A to především v případě, když už jste samotné nachazení nebo rýmu, která je s ním často úzce spojená, vyléčili.

Jistě byste ocenili něco, co by vás v danou chvíli tohoto problému zbavili již během několika hodin. Jsme rádi, že takovou věc vám můžeme dneska představit.

Je naprosto běžné, že v podzimních a zimních měsících na nás útočí různé viry a bakterie s “cílem” nám zkomplikovat každodenní život. A ať děláme cokoliv, nic nepomáhá a tento problém se nás drží jezevčík lýtka. A právě kašel je nejčastěji to, co nás dráždí.

Unikátní sirup proti kaqšli si můžete vyrobit sami


Ve chvíli, kdy nám už “zázračné” pastilky nebo léky na kašel nezabírají, je ta pravá chvíle sáhnout po něčem, co si hravě poradí i s touto zdravotní komplikací. Může Vás to překvapit, ale tou věcí resp surovinou je obyčejné pivo!

Kromě piva budete potřebovat už jen jednu surovinu a budete moci začít s přípravou unikátního sirupu proti kašli, který Vám pomůže. Sirup Vás ohromí vás překvapí nejen rychlostí účinku, ale právě i surovinou, ze které si ho můžete doma vyrobit.

A v době podzimních nebo zimních viróz se tento přírodní lék určitě bude hodit. Skvělé na tomto sirupu je rovněž to,  že je vhodný i pro děti, a že se účinek dostaví opravdu rychle.


Ingredience

  • 150 g cukru
  • 0,5 litru piva

Postup přípravy

1/ Na mírném ohni nejprve rozpusťte cukr, dokud nezkaramelizuje.

2/ Hrnec z tepla odstraňte a nalijte do něj pivo.

3/ Vraťte hrnec s připravovaným siruem na sporák a důkladně míchejte, aby se ingredience pořádně spojily. Vařte po dobu přibližně 15 až 20 minut, dokud nebude mít sirup konzistenci medu.

4/ Sirup uložte do skleněné nádoby.

Užívání

Dospělí: 1 polévková lžíce sirupu denně

Děti: 1 čajová lžička denně.

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *