Vypijte tento džus každý večer a nadbytečná kila shodíte extrémně rychle

dzus-na-rychle-chudnutieUrčitě znáte ten nepříjemný pocit, když se nedokážete vejít do svého oblíbeného oblečení.

Jednu věc vám dokážeme však slíbit – po pravidelném pití tohoto nápoje už nikdy nebudete vypadat jako byste s sebou neustále nosili “kufry”. V tomto nám důvěřujte.

Co můžete udělat pro to, abyste se zbavili extra kilogramů?

Podívejme se na to blíže …

Můžete navštívit salon krásy a podstoupit některou z procedur, které nabízejí (například liposukci). Nebo se můžete dát na sport, případně omezit množství přijímaných kalorií ze stravy.

Existuje však ještě jeden způsob, jak zhubnout, který je navíc ještě i zdravý. Nejzdravější cesta k lepší postavě a ukončení trápení ohledně toho, jak vypadáte, je tato: Dát si každý večer čerstvě odstavených džus. Zdá se vám to těžko uvěřitelné? Čtěte dál, hned všechno vysvětlíme …

Proč je čerstvý džus skvělý pro lidi, kteří nemohou dodržovat komplikované diety?

Národní institut pro rakovinu v USA v současnosti rozjel kampaň s jediným cílem – přimět lidi konzumovat více ovoce a zeleniny. Speciálně doporučují sníst denně tři porce zeleniny a pět porcí ovoce.

Jejich zdůvodnění je jednoduché: Strava bohatá na zeleninu a ovoce je schopna předcházet, ale i léčit mnohé nemoci!

Zde jsou 3 důvody, které vás rychle přesvědčí o tom, proč byste se měli stát závislými na čerstvých džusech:

1. Odšťavňování je jednoduchý způsob, jak dostat do vaší stravy více ovoce a zeleniny

To platí obzvláště tehdy, pokud nejste jejich přílišným fanouškům. Strava bohatá na syrové potraviny, nejlépe v bio kvalitě, vám přinese mnohé zdravotní přínosy.

2. Čerstvé džusy jsou plné enzymů

V případě kupovaných džusů, které jsou pasterizací zahřáto na převyšující 45 ° C, se v nich enzymy zničí. U čerstvých džusů k tomuto nedochází a tak jsou všechny enzymy stále v nich.

Enzymy mají tu vlastnost, že výrazným způsobem napomáhají trávení a detoxikaci organismu.

3. Zrychlení metabolismu

Při snaze zhubnout je tento bod úplně nejdůležitější. Když spíte, váš metabolismus se zpomalí. Čerstvé džusy ho však výrazně zrychlují. Vy tak doslova budete během spánku spalovat kalorie.

Bazální metabolismus (tedy kalorie, které spálíte i kdybyste jen nehybně leželi) představuje v průměru 60 až 70% celkových vydaných kalorií.

Jeho zvýšení byť jen o malé procento se tak dokáže vyrovnat ekvivalentu hodiny, ale i více hodin cvičení! Tak jak, jste připraveni dát čerstvému džusu šanci? Pak máme pro vás jeden doporučený recept.

Ingredience

  • 2 polévkové lžíce nakrájené nati petržele
  • 2 sklenice vody
  • pár listů špenátu
  • 1 citron (bez kůry)
  • 1 až 2 cm čerstvého kořene zázvoru

Postup přípravy

Vložte všechny ingredience do odšťavňovače a odšťavněte je. Po odšťavňování je dobré džus vypít v ten samý den. Nemusíte konzumovat najednou celé množství, můžete si to rozložit na dobu 2 hodin během večera.

Zdravotní přínosy čerstvých džusů

Pravidelným pitím uvedeného džusu každý večer předejdete zadržování vody v těle, zbavíte se nechtěných toxinů, potlačíte pocit hladu a také budete lépe kontrolovat různé typy potravinových závislostí. Kromě toho předejdete zácpě, která je jedním z nejčastějších důvodů pro přibírání.

Související 


Zdroj: Drink This Every Evening and Lose Weight Extremely Fast

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *