Víte, který z těchto sedmi banánů je nejzdravější?


Dámy a pánové, ptali jste se někdy sami sebe – které banány jsou pro vás a vaše zdraví nejlepší?  Na tuto otázku vám můžeme odpovědět!

Zde je to nejpodstatnější, co potřebujete vědět. Podle výsledků studie provedené v Japonsku vědci zjistili, že plně zralý banán obsahuje TNF nebo-li faktor nádorové nekrózy, někdy také znám pod názvem kachektin.

Tedy látku, která má schopnost bojovat proti abnormálním buňkám. Když je banán zralý, začnou se na jeho slupce objevovat a rozšiřovat tmavé skvrny.

Pokud má banán více tmavých skvrn – ještě lépe. Znamená to, že je mnohem zdravější. Banány s tmavými skvrnami obsahují více látek, které podpoří váš imunitní systém a zlepší vaše zdraví.

Plně zralý banán je ideální pro váš zažívací systém, protože cukr v něm je snadno absorbován na rozdíl od banánů zelených, které jsou těžko stravitelné, díky vysokému obsahu škrobu, který je mnohem hůře stravitelný.

Takže na to nezapomínejte. Nejlepší banány pro vás jsou ty zralé. Pokud jste si odpověděli čísly 4 –  6, odpověděli jste si správně.

Číslo bychom na seznam taktéž mohli zařadit, nicméně už v tomto stavu bývá velice přezrálý a tudíž i méně chutný.

Děkujeme vám za váš čas a nezapomeňte sdílet tento článek se svými přáteli a rodinou. Děkujeme.


Zdroj: Do You Know Which Banana Is Healthiest of These Seven?

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

  1. Tomáš Duda napsal:

    velmi poučné – rád přečtu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku