Vědec vysvětluje, co se stane, když zabalíte (nejen) nohy do hliníkové fólie!

Možná jste to nevěděli, ale hliníková fólie má léčivé vlastnosti, které jsou obvykle používány u tradičních léčitelů v Rusku nebo v Číně.

Říkáte si, že je to blbost? Vždyť obyčejný alobal, do kterého balíte svačinu, přece nemůže mít žádné léčivé účinky.

Opak je pravdou, hliníková fólie může být využívána mimo kuchyň jako efektivní nástroj pro léčbu. Ovšem je nutno mít na paměti, že je dobré jí používat velmi opatrně.

V tomto článku se dozvíte, jaké léčivé vlastnosti hliníková fólie má.

Pomoc od bolesti

Hliníková fólie je velmi účinná při léčbě různých nemocí, zejména pak při léčbě bolesti. Má velmi pozitivní účinky, pokud jde o bodavou bolest v krku, v oblasti ramen, paty, kolen či zad.

Stačí přiložit kus alobalu na postiženou oblast a vaše bolest bude poměrně brzy pryč. Také nad tím kroutíte hlavou a říkáte si, jak je to možné?

Energie, která proudí v biologickém aktivním bodu a cestuje zpátky až k meridianu.  Bio – proudy procházejí organismem a jeho aktivním bode až k meridianu.

Pro část těla, která vás bolí je toto velmi užitečné a zmírňuje to bolest a řadu dalších nemocí.

Léčba hliníkovou fólií

Vezměte kus alobalu a přiložte jej na oblast, která vás trápí. Aby fólie držela na svém místě, je dobré jí něčím ovázat. Tento proces opakujte po dobu 10 – 12 dní.

Plocha, kterou léčíte by měla být pokrytá hliníkovou fólií ve dne i v noci. Po této době si udělejte pauzu a to na jeden týden. V případě potřeby je možno tuto léčbu zopakovat.

Hliníková fólie napomáhá ke zmírnění bolestí šije, odstraní bodavou bolest v zádech, pažích či v kloubech. Velmi účinně může také vyléčit ischias, revmatoidní artritidu, chlad, hromadění soli, pooperační jizvy, dnu, či paty.

Léčba nohou

Dejte si na nohu 5 – 7 vrstev hliníkové fólie a mezi jednotlivé fólie vložte kusy papíru. Tento obklad nechte na noze působit hodinu a poté si udělejte na dvě hodiny pauzu.

Poté můžete celý obklad udělat ještě jednou. Znovu udělejte dvouhodinovou pauzu a zábal udělejte znovu. Tyto zábaly můžete opakovat po dobu sedmi dní.

Ruský vědec Skvortsov vysvětluje, proč je hliníková fólie tak efektivní. Podle něj jde o léčebnou proceduru, která využívá energeticky strukturované zdroje a právě hliníková fólie patří mezi jeho léčebné nástroje.


Zdroj: Scientist Explains What Will Happen If You Wrap Your Feet With Aluminum Foil!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *