Účinná doplňková léčba pro ženy trpícími mykotickými infekcemi

Nepříjemné pálení a svědění pochvy zažije jednou za život zřejmě každá žena. Jak si pomoci doma a urychlit proces léčby?

Vyzkoušejte naše tipy a uvidíte, že i prevencí se dá vyvarovat výtokům.

Čaje

Rozmarýnový čaj je účinný proti svědění a pálení, které je výsledkem houbové infekce. Může být také použit jako přípravek pro denní péči o intimní partie. Pokud trpíte kvasinkovou infekcí, měly byste pít jeden až čtyři šálky tohoto čaje denně.

Borůvky a brusinky

V boji proti plísňovým infekcím pijte několikrát denně neslazené borůvkové šťávy. Můžete také pít pilulky s brusinkovým extraktem nebo jíst sušené borůvky. Výsledky budou brzy viditelné.

Ocet

Zakupte organický čistý ocet – dává se přednost jablečnému octu. Nalijte jeden šálek octa do vany s teplou vodou a máčejte se zde po dobu 20 minut. Poté se jemně otřete ručníkem.


Přečtěte si o jablečném octu více v tomto článku

jablecny ocet


Česnek

Pokud máte kvasinkovou infekci, jezte česnek. Jednou z možností je aplikovat pastu z nasekaného česneku na postižené oblasti. Také můžete konzumovat směs oleje, česneku, kapslí vitamínu E a kokosového oleje.

Oleje

Oleje mají silné protiplísňové účinky. Namočte tampon v několika kapkách tea tree oleje a zaveďte si ho do pochvy. Nechte dvě až tři hodinky pracovat a celý proces opakujte dvakrát za den. Podobný účinek má oregano olej, který může být aplikován povrchově, nebo zředěný v olivovém oleji. Takto upravený olej může být užíván vnitřně ve formě dvou tobolek denně.

Problém s kvasinkovou infekcí může být s touto léčbou vyřešen během několika týdnů.

Měsíček

Tato bylina má také protiplísňové a protizánětlivé vlastnosti. Rozdrťte několik listů z měsíčku a aplikujte je na infikované oblasti. Buďte si ale jisté, že je rostlina čistá a není ošetřena chemikáliemi. Této léčbě se ovšem vyvarujte během těhotenství.


VELMI NÁS POTĚŠÍTE, KDYŽ NAŠI STRÁNKU PODPOŘÍTE A DÁTE NÁM LIKE.

[wpdevart_like_box profile_id=”www.facebook.com/AlternativníMagazíncz-1615343398682341″ connections=”hide” width=”300″ height=”150″ header=”small” cover_photo=”show” locale=”cs_cz”]

KAM DÁL 

O tomto musíte vědět: Primární příčiny rakoviny prsu

Odstraňte nehezké strie již za 6 týdnů: Stačí udělat těchto 5 věcí

Herpes či opar na rtech: 9 skvělých receptů jak ho rychle vyléčit

Recept ze Středního východu, který chloupky na obličeji odstraní natrvalo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *