Sarah: “Pití 3 litrů vody denně mi ubralo ve tváři 10 let”

sarah pre a poDostatečný denní příjem čisté vody je důležitý pro téměř každou tělesnou funkci. Avšak méně než 1 z 5 lidí ji pije dostatek.

Přečtěte si tento článek a dozvíte se výsledek jednoho zajímavého experimentu.

Sára a její příběh

Sarah Smith je 42 letá matka dvou malých dětí žijící v Anglii. Ona, podobně jako mnozí z nás, se přiznala, že nepila každý den doporučené 2 až 3 litry čisté vody.

Trpěla na špatné trávení a pravidelné bolesti hlavy. Po konzultaci s lékaři ohledně obou zdravotních problémů se rozhodla, že dodrží jejich doporučení.

Tím v obou případech bylo, že musí zvýšit svůj denní příjem vody. Také si předsevzala, že zdokumentuje vše, co se stane v tomto experimentu, když bude pít každý den 3 litry čisté vody po dobu jednoho měsíce.

Velmi ji zajímalo, jaké budou toho skutečné přínosy. Na začátku se Sarah podívala v zrcadle na svou tvář a konstatovala:

“Mám 42 let, ale vypadám spíš na 52, což je poměrně šokující. Mám tmavé stíny pod očima, kvůli kterým budím dojem vyčerpanosti. Dále mám spoustu vrásek a podivné červené skvrny. Celkově mé tváři chybí lesk. Vypadá mrtvě. Dokonce, i moje rty jsou zvadlé.”

Výsledky pitného experimentu

voda-a-tvarPrvní týden

Po ukončení prvního týdne zpozorovala, že se jí zlepšila činnost střev a moč měl čirou barvu. Voda se bez problémů odplavovány z jí předtím dehydratovaných ledvin.

Nicméně zaznamenala i trhliny na pokožce, které byly výsledkem uvolňovaných toxinů. Na druhou stranu, stihly pominout bolesti hlavy a kloubní ztuhlost, které často mívala ráno hned po probuzení.

Voda je totiž nepostradatelná pro správné promazání kloubů.

Druhý týden

Druhý týden došlo ke zlepšení tónu a celkové konzistenci pokožky. U očíh stále měla vrásky, ale ten pohled vyčerpanosti se vytratil.

Její břicho bylo viditelně plošší. Nejvíce ji však potěšil manželův velmi milý kompliment, že její celulitida se ztratila. Celý druhý týden vydržela bez jediné bolesti hlavy.

Třetí týden

Během třetího týden se štěstím Sarah sledovala, jak její zmizely vrásky kolem očí a také zmíněné černé kruhy. Pokožka byla baculatější a zdravější.

Kromě toho, v tuto dobu už i přirozeně méně jedla. Dříve totiž často padala do běžné pasti, že signály těla, které znamenají žízeň, se špatně interpretují jako hlad.

Výzkum ukázal, že až 37 % lidí si tyto signály často zaměňuje.

Čtvrtý týden

A co se tedy stalo po čtvrtém týdnu?

Sarah k tomu říká:

Já skutečně nedokážu uvěřit rozdílem na své tváři. Vypadám, jako docela jiná žena. Tmavé stíny kolem očí a skvrny na obličeji kompletně zmizely. Moje pokožka je téměř jako tehdy, když jsem byla dítě. Tato přeměna je prostě nevídaná.

Kromě uvedených věcí, byla Sarah také štíhlejší, což nikdo nedokázal popřít. A představte si, že na to všechno nebylo nutné ve svém životě změnit nic jiného než to, že do své denní rutiny zakomponovala větší příjem čisté vody. Její fotografie to jen dokazují.


Zdroj: Drinking three litres of water a day took TEN YEARS off my face

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

  1. Zuzana Dubinová napsal:

    Piju už hodně let nejméně tři litry denně,ale tyhle zázraky zde popsané,se nekonají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *