Přírodní pleťové masky, které odstraňují vrásky na krku a dekoltu!

Naše tělo vyžaduje neustálou pozornost, pokud chceme po 40.-50. roce zůstat krásné, upravené a hlavně bez vrásek.

Není to snadný úkol, ale existuje řešení. Jedná se například o přírodní přípravek, který pomáhá udržovat pokožku napnutou, a to nejen na obličeji, ale i na hrudi a krku.

Nejlepšími přírodními ingrediencemi jsou rostlinné oleje a kyselina tříslová, které stimulují tvorbu kolagenu a chrání před škodlivými slunečními paprsky, které ničí i kožní buňky, proto se vyplatí být opatrný a pobývat na slunci pouze ráno a pozdě odpoledne. Pijte hodně vody, jezte zdravou zeleninu a ovoce bohaté na vitamíny, které vyživují a omlazují kožní buňky.

Pleťová maska ​​z pivovarských kvasnic

Pivovarské kvasnice jsou mimořádně prospěšným a zdravým přípravkem zejména pro pokožku, takže lze báječně redukovat velikost a hloubku vrásek na krku a hrudníku.


Kupte si krabičku jogurtu, přidejte tabletu pivovarských kvasnic, pak lžíci pšeničných klíčků a vše promíchejte, poté naneste na krk a hrudník a nechte 15 minut působit. Metodu provádíme 3x týdně a po pár měsících můžeme zažít úžasné změny.

Pleťová maska ​​s banánem a růžovou vodou

Banány také skvěle regenerují pokožku, stimulují tvorbu kolagenu a obnovují pružnost pokožky. Banán oloupejte, přidejte 2-3 lžičky růžové vody, ale dobrý je i přírodní bio esenciální olej.

Vše smíchejte dohromady a poté aplikujte balíček na krk a hrudník po dobu 20 minut. Pro efekt je také nutné kúru provádět 3x týdně.


Zdroj

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku