“Pacientům jsme úmyslně diagnostikovali rakovinu, abychom na nich vydělali peníze”, šokovali lékaři svým přiznáním

Těžko se věří tomu, že lékaři nemají vždy na srdci to, co je v našem nejlepším zájmu. Mnozí lidé si to vůbec ani nepřipouštějí. Co je ještě horší, je to, že momentálně žijeme ve světě, kde se nemoc stala zdrojem zisku.

A lékaři nemají problém, jménem peněz a zisku, člověka falešně diagnostikovat. Člověk se stává pro lékaře zákazníkem, kterého nechce ztratit.

Může se to zdát jako velice krutá situace, ale je tu i dobrá zpráva. Tím, že lidé mají přístup k moderním informačním zdrojům, které jsou již snadněji dostupné, mnoho lékařů lze nachytat na tom, jak podvádějí.

Lékař svým pacientům úmyslně diagnostikoval rakovinu

Vezměme si například Dr. Farid Fata. Na jednání před soudem před několika lety, se otevřeně přiznal, že úmyslně a nesprávně stanovil diagnózu rakoviny lidem, kteří byli zcela zdraví.

Kromě toho ještě připustil i to, že takovým zdravým pacientům předepisoval i chemoterapii, aby z toho měl zisk.

Jeho pacienti byli samozřejmě úplně šokováni. Jen si představte, že by vám někdo, nějaký lékař, bez jakéhokoli důvodu a neoprávněně, diagnostikoval smrtelné onemocnění, a pak by vás plnil toxickými chemikáliemi. A to všechno proto, abyste naplňovali peněženku podvodníka.

Dr. Sayed Mohammed, onkolog v důchodu, který připouští, že tento trend zpozoroval již před více než deseti lety, se vyjádřil takto: “Mnozí z těchto bezohledných lékařů jsou jako podnikatelé bez svědomí.

Jediným rozdílem je to, že tito lékaři drží vaše zdraví a vaši důvěru ve svých rukou. Toto je velmi nebezpečná kombinace. Nebezpečná tím, že v tom jsou peníze.

Podle stanoviska vlády, Fata udržoval své podvodné lékařské “podnikání” v letech 2009-2016 a zapojil do něj 1 200, dosud zdravých pacientů.

V době, kdy svůj program úspěšně provozoval, získal od společnosti Medicare 62 milionů dolarů. Na základě toho, americký advokát požádal soud, aby lékaře odsoudil na doživotní trest.

A ačkoli to nemusí být chování, které byste museli očekávat i od svého důvěryhodného lékaře, je důležité si uvědomit, že toto je právě to, co se děje pravidelně. Důvěra je zneužívána nejjednodušeji.

Přemýšlejte o tom: pacienti s rakovinou prostaty dostali od svých lékařů nesprávné, falešné prognózy o budoucím vývoji svého stavu. Příčinou byla asociace onemocnění s určitým proteinem, který produkuje prostata.

Tím je řečeno to, že pouze 3 % pacientů zemře na rakovinu prostaty. Nicméně, když 90 % lékařů doporučí nákladné léčení této nemoci, nahrává tím provize dalším, kteří jsou součástí zdravotnického byznysu.

Samozřejmě, pacienta nebudou informovat o tom, že u 97 % pacientů se rakovina prostaty nikdy nerozšiřuje mimo žlázy, která onemocnění způsobila.

Ženám se naopak opakovaně říká to, že mají podstoupit hysterektomii.

Lékaři jim to odůvodňují tím, že je to nutné v zájmu léčby rakoviny a různých jiných onemocnění. Toto však není pravda! Bohužel.

Výzkumy ve skutečnosti ukázaly, že k žádnému zvýšení míry přežití nedošlo bez ohledu na to, jaké agresivní toto léčení je.

Vidíte to, prevence nepřináší lékaři, ani zdravotnictví, ani farmaceutickému průmyslu, žádný zisk. Odvětví vzkvétá ze životů těch, kteří jsou nemocní.

Pokud to bude takto pokračovat, nadále budeme vidět stále více a více lékařů chycených při záměrně nesprávném diagnostikování svých pacientů.

Ze zdravých lidí udělají pacienty, kterým stanoví diagnózy hrozných chorob. Pak nastupuje léčba zdravých lidí, která jim ničí mysl, tělo a duši. Jak dlouho se ještě budeme nečinně přihlížet tomu, co se děje?

Související


Zdroj: More Doctors Confessing To Intentionally Diagnosing Healthy People With Cancer To Make Money

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku