Odstranění vápenatých usazenin z těla česnekem a citronem


Zvápenatění cév  bývá v současné době velkým problémem, který se velmi podceňuje. Dnes vám přinášíme recept, pomocí kterého se o vaše mozkové cévy postaráte a dopřejete jim správnou péči.

Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky jako jsou zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně odcházejí.

Ingredience

  • 30 stroužků česneku
  • 5 malých neoloupaných citrónů – nejlépe bio

Příprava

Všechny ingredience se v mixéru zpracují na kaši, která se dá do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou “převařit”. Potom se zcedí a naleje do láhve. Uchovává se v chladu.

Užívání


Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna sklenice (0,2 cl) výtažku z oloupaných dílků česneku a citrónů.

Denní sklenka se pije dle možností – před, nebo po hlavním jídle. Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné omlazení!

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní přerušit a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch.

Tuto levnou neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat. Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“.

Vápník se rozpustil.. Jedna žena se vyhnula operaci srdce, protože se jí tuk a vápník v cévách po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů – paradentóze se česnekový elixír dobře osvědčil!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *