Nemůžete usnout? Tento domácí prášek na spaní okamžitě zabere

prasek na spaniMáte problémy se spánkem? Probouzíte se uprostřed noci a nedaří se vám usnout? Nejnovější studie odhalily skutečnost, že tímto problémem trpí až 42 % lidí po celém světě. Pokud se chcete zbavit tohoto problému, nepřestávejte číst.

Častou příčinou tohoto problému jsou biochemické reakce mezi stresovými hormony, ke kterým dochází, když vaše tělo odpočívá.

Máte-li problém s nespavostí, následující lék vám pomůže vyřešit všechny tyto problémy. Stačí jen použít mořskou sůl s cukrem, to uklidní hormony a vy tak budete moci znovu usnout.

Je to tak jednoduché a přitom málokdo ví, že právě tyto složky jsou zásadní pro udržení zdravého metabolismu. Regulují stresové hormony a nechají buňky dobít energii.

Cukr a sůl nabíjí buňky. Glukóza je palivo pro mitochondrie, zatímco rovnováha sodíku v mezibuněčných tekutinách umožňuje správné dýchání a regeneraci buněk.

Cukr zároveň zastavuje produkci stresových hormonů. Sůl udržuje homeostatický stav, ve kterém je po celou dobu adrenalin pod kontrolou.

Domácí prášek na spaní

Jak vytvořit domácí prášek na spaní:

  • 5 lžic organického třtinového cukru

  • 1 lžíce sucana/rapadura (nerafinovaná třtinová šťáva)

  • 2 lžíce mořské soli

Směs těchto složek vložte to sáčku nebo malé krabičky a dobře vše promíchejte. Mělo by se zhruba jednat o poměr 1:5 sůl k cukru.

Umístěte tuto směs blízko postele. Pokud budete mít problém usnout, ihned si dejte jednu lžíci směsi pod jazyk a počkejte, až se rozpustí.

Brzy se dostane do krevního oběhu a budete usínat bez problémů.


Zdroj: Can’t Fall Asleep? This Homemade ”Sleepy Dust” Will Cure Insomnia Forever!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *