Magická ponožka, která vyléčí ušní bolest

ponozka-se-soliZáněty ucha obvykle trpí nejvíce děti , ovšem tato nepříjemnost se nevyhýbá ani dospělým.

Bolest se může objevit v jednom, ale i v obou uších. Doprovázejí ji další symptomy – bolesti hlavy nebo dokonce i očí.

Tupá a ostrá bolest je dále spojena třeba i se ztrátou sluchu. Je proto nutné v takových případech, co nejdříve navštívit lékaře.

Zánět uší u dětí

U malých dětí se tento problém projevuje také v chování, jsou často podrážděné, uplakané a neustále se dotýkají uší.

Mezi nejčastější příčiny zánětu ucha patří: infekce v uchu, změny tlaku (např. při létání letadlem), nahromadění ušního mazu, cizí těleso v uchu, streptokoková infekce i nesprávné použití vatových tyčinek.

Následný přírodní lék zmírní bolest a infekci v uchu. Jedná se vlastně o obyčejnou bavlněnou ponožku, která je naplněna hrubou mořskou solí a aplikovaná na ucho. Potřebný poměr hrubé mořské soli je 1/2 šálku.

Postup:

Naplňte tedy ponožku dostatečným množstvím hrubé soli a na konci udělejte uzel. Ponožka by měla být velká jako dlaň. Poté ponožku zahřejte nad ohněm na suché pánvi a aplikujte na postižené místo na 20 minut.

Upozornění:

Je důležité, použít čistou bílou ponožku, protože ty barevné obsahují hořlavé látky. Barevná ponožka by se začala zahřívat, až by se roztavila.

Hrubou sůl je nutné použít z toho důvodu, že jemně mleté částice by se mohly přes ponožku dostat do ucha. A rozhodně musí jít o mořskou sůl.


Zdroj: Magical sock which will heal infection in the ear 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *