Jak se zbavit tuku v oblasti pasu, nohou a boků

tuk na bocíchPřečtěte si tento článek a zbavte se přebytečného tuku na určitých částech těla, zejména v oblasti pasu a nohou, aniž byste tím ovlivnili svou postavu.

Na následujících řádcích si řekneme, proč v daných problémy s ukládáním tuku vznikají a jak se jim pomocí zdravých alternativ postavit.

Podpaždí

PROČ? Přebytečný tuk v oblasti podpaždí znamená, že nemůžete nosit topy a šaty bez rukávů, protože, přiznejme si, nevypadá to moc dobře. Důvodem může být nesprávná nebo snížená funkce štítné žlázy.

JAK NA TO? Vyhněte se konzumaci zpracovaných sójových bobů, řepy, jahod, zelí, brokolice a broskví, a jezte více lososa, cibule, jater, mořských řas, tuňáka, cereálií a oříšků. Nezapomeňte, že stres a frustrace vám nedělají dobře.

Paže

PROČ? Vašemu tělu pravděpodobně chybí testosteron. Abyste svůj stav zlepšili, častěji se milujte, dopřejte si dostatek spánku, vyhněte se stresu a cvičte cviky na paže.

JAK NA TO? Jezte méně sladkostí, ale nebuďte o hladu. Pomůže vám lněné semínko, avokádo a losos.

Za tuk v těle nesou zodpovědnost hormony

PROČ? Ženy často trpí hormonální nerovnováhou, a to v důsledku nesprávné stravy, nedostatku fyzické aktivity, znečištění ovzduší a stresu.

JAK NA TO? Vyhněte se rychlému občerstvení a stresu, dopřejte si dostatek čerstvého vzduchu a cvičte častěji.

Boky a hýždě

PROČ? Tuk na bocích a hýždích indikuje vysokou hladinu estrogenu.

JAK NA TO? Zařaďte jogurty, zeleninu, cereálie a ovoce do svého jídelníčku. Vyhněte se alkoholu, syceným nápojům, kávě a sedativům.

Pas

PROČ? Ukazuje to na zvýšené vylučování inzulínu. Jezte více brokolice, ryby, mořských plodů, přidávejte do jídla koření, jako je čili a skořice, a jezte brusinky a borůvky místo sladké svačinky. Každý den byste měli mít zelený čaj.

JAK NA TO? Nejlepší volbou je pro vás celozrnný chléb. Pomůže vám vyčistit tělo a regulovat vylučování inzulinu. Vyhněte se alkoholu, sladkým nápojům, cukrovinkám a hranolkům.


Zdroj: How to Get Rid of Love Handles & the Fat Around Your Hip Bones

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *