Farmaceutické firmy skrývaly před světem tuto plodinu, která pomáhá proti rakovině! Teď je to venku

Odborníci zjistili, že jedna porce tohoto ovoce, která může léčit rakovinu, je deset tisíckrát silnější, než konvenční chemoterapie.

Pravda je taková, že největší výrobci léků nechtějí, aby se tato pravda dostala na veřejnost. Proč? Neprodávaly by se totiž ty jejich léky.

Podívejte se na tento článek a dozvíte se, jaké je toto mimořádné ovoce. Mnoho odborníků o něm míní, že jde o nejsilnější anti-karcinogenní látku na této planetě.


Otázka za milión – jak se jmenuje toto ovoce? Je to Guanabana nebo také ovoce ze stromu soursop. Jde o magický produkt, který zabíjí rakovinné buňky.

Proč o tomto ovoci nevíme?

Na tuto otázku je snadná odpověď, jak už bylo výše zmíněno, existují organizace, které se zabývají výrobou syntetických verzí a kteří na výrobě mají svůj zájem.

Umožňuje to vydělávat hodně peněz. Vy můžete nejen sobě, ale všem svým blízkým pomoci tím, že jim řeknete, že je dobré pít šťávu z Guanabanany, a tím zabráníte různým nemocem.

Chutná příjemně a využívání nemá negativní účinky, na rozdíl od chemoterapie. Tento strom můžete také zasadit na dvoře. A co více, všechny části jsou užitečné.

Guanabana – co o ní musíte vědět:

Zde je to, co potřebujete vědět a co říkají odborníci. Guanabana je strom nízkého vzrůstu, nezabere moc místa. V Brazílii je znám jako soursop,v Latinské Americe jako Guanabana.


Plody jsou velké, sladké, konzumovat je můžete syrové. Ty se používají k výrobě nápojů, pečiva a podobně.

Zájem o tyto rostliny se pojí s velmi silnými účinky, které brojí proti rakovině. Rostlina má ozdravný účinek na rakovinu všech typů, působí na všechny formy rakoviny.

Další výhody rostliny

Odborníci si rovněž myslí, že rostlina je širokospektré antibiotikum, a to má velmi silné antimykotické a anti-parazitní vlastnosti, které mohou pomoci regulovat krevní tlak.

Působí jako antidepresivum, pomáhá při nervových poruchách a při stresu. Od roku 1970 je více, než 20 laboratorních testů důkazem toho, že extrakt ničí maligní buňky z dvanácti typů rakoviny, a to včetně rakoviny tlustého střeva, pankreatu, plic, prsu nebo prostaty…

Není tedy divu, že tato plodina je deset tisíckrát účinnější na rakovinné buňky, než známé chemoterapeutikum adriamycin.

A extrakt ze soursopu ničí pouze a jen rakovinné buňky. Nemá vliv na ty buňky zdravé, nemá vedlejší účinky.

 


Zdroj: ALL PHARMACEUTICAL COMPANIES HAVE HID FAR FROM US THE FRUIT, THAT TREATS CANCER. HOWEVER, AT THE END – EVERYONE SHOULD KNOW ABOUT IT!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku