Cítíte, že na vás leze chřipka? Dejte si ihned do koupele toto

Cítíte, že na vás leze chřipka? Dejte si ihned do koupele toto.Sezóna chřipky je již v plném proudu. Lidé kýchají a kašlou všude kolem, není úniku.

Když vás to náhodou chytne také, proč byste měli utratit všechny své peníze za umělé prostředky pokud si můžete vytvořit svůj vlastní přírodní lék doma?

Sprchové bomby proti chřipce

Složky přírodních sprchových “bomb” jsou velmi jednoduché, ale účinné a proto si je můžete udělat i vy doma! Zbavíte se chřipky a rýmy velmi jednoduše.

Pokud byste si tímto způsobem chtěli vyléčit i jiné problémy, je třeba nahradit následující oleje jinými oleji, které slouží na konkrétní problém.

Nalezení vhodného oleje

První etapa tvorby sprchové bomby je najít oleje, které se vám líbí. Zkuste si vybrat značku, které důvěřujete a která prodává vysoce kvalitní oleje. Uvědomte si, že některé ropné společnosti začaly podporovat výrobu olejů, a proto se snažte vyhnout značkám, které toto využívají.

Zkuste se například rozhodnout i podle vůně. Eukalyptové nebo mátové oleje jsou skvělé pokud máte rýmu a váš organismus je přetížen. Silná vůně a účinek eukalyptu vyvede z těla všechny hleny a máta peprná utiší nežádoucí příznaky.

Složení:

 • 1 šálek jedlé sody
 • 2 lžíce soli
 • esenciální oleje dle vlastního výběru
 • 1/3 šálku citronové šťávy
 • Voda podle potřeby
 • Forma na muffiny

Příprava:

 1. Smíchejte jedlou sodu a sůl. Postupně přidejte citrónovou šťávu (všimněte si reakce)! Směs promíchejte.
 2. Přidejte několik lžic vody a opět promíchejte. Pokračujte přidáváním vody, dokud nebude mít hmota konzistenci, která bude držet pohromadě.
 3. Formu na muffiny potřete olejem. Můžete použít rostlinný, ale i mandlový nebo kokosový olej.
 4. Hmotu vytvarujte do tvaru koule a vložte do formy.
 5. Koule pečte 10-20 minut při teplotě 350 stupňů.
 6. Po upečení je vyjměte z formy a nechte vychladnout. Poté co vychladnou, pokapejte je olejem, který jste si před tím sami vybírali. Přes noc je nechte na vzduchu, aby pořádně vychladly a ztvrdly.

Své “bomby” uschovejte v uzavřené nádobě. Takto zůstanou hezké a budou mít léčivé účinky.

Pokud vám vznikly v “bombě” hrudky tak nezoufejte, příště už budete vědět, že máte přidat více vody.

Pokud máte sprchový kout a “bombu” chcete použít také, stačí ji položit vedle sprchy. Pára uvolní z “bomby” oleje a to pomůže vaším dýchacím cestám.

Samozřejmě je také můžete použít v lázni – stačí přidat jednu do vody!

Je čas přestat se spoléhat na chemické látky zakoupené v lékárně. Začněte si vyrábět své vlastní, silnější prostředky už dnes!

Související 


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *