Chcete zažít jedinečný lázeňský pobyt zaměřený na harmonizaci čaker?

Být jen sám sebou, tady a teď, vnímat své tělo, začít pracovat na duševním zdraví i fyzické pohodě…to vše a ještě více vám umožní nový unikátní pobyt Práce s čakrami v lázních Slatinice u Olomouce.

O tom, že čakry jsou energetickými místy v těle, které mají vliv na duševní i fyzické zdraví, se přesvědčuje dnes a denně stále více lidí. V přetechnizovaném digitálním světě jsme neustále vystaveni tlaku na výkon.

Jsme zasypáni informacemi ze všech stran. Z médií k nám plynou negativní zprávy, na internetu jsme zahlceni nabídkami různých spotřebních věcí, které ani nepotřebujeme, na facebooku na nás vyskakují fotky a příběhy jiných lidí.

Svůj vlastní život prožíváme ve spěchu a v rychlosti dnešní doby. Není divu, že se časem projeví známky únavy či onemocnění. Lázně Slatinice jsou malebné rodinné lázně obklopené přírodou nacházející se 12 km od Olomouce.

Pomocí sirných pramenů zde pomáhají lidem od bolestí již více než 490 let, což je řadí mezi nejstarší v republice. Lékařské ředitelce MUDr. Ivetě Novotné a ředitelce Ing. Ireně Vašicové a se díky zaměření i na netradiční východní pojetí medicíny, podařilo uspořádat tento jedinečný pobyt, který vás alespoň na 4 dny odpoutá od každodenního spěchu a uvede do světa životních energií.

Čeká vás program zaměřený na harmonizaci čaker, skupinové meditace pod širým nebem, přednášky a společná posezení s odborníky.

V neposlední řadě se účastníci mohou zúčastnit výletu za Mgr. Jar

milou Podhornou do její nedaleké výrobny bylinných tinktur. Zájemci si také mají možnost vyzkoušet blahodárné účinky místních pramenů a zpestřit si program některou procedur z široké lázeňské nabídky.

K harmonické atmosféře bude přispívat i lehká vegetariánská strava, ovoce a celodenní pitný režim.

Pobyt se koná od 14. do 17. září v klidném a tichém lázeňském penzionu Majorka a je kapacitně omezen, proto neváhejte a zarezervujte si své místo již dnes.

Více informací a objednávky pobytu na naleznete www.lazneslatinice.cz.


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading...

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *