Bobule, které každý rok ochrání miliony lidí před nejzávažnějšími chorobami!

Nasbírejte si tyto bobule, které jsou extrémně nízkokalorické – 100 g obsahuje jen 40 kalorií! Ne každý však ví, že dřín obecný je skutečnou spásou i při mnoha onemocněních.

Jeho bobule přispívají ke snížení hladiny krve, posiluje krevní cévy, imunitu a také pomáhají při zhoršeném stádiu hemoroidů.

Pozitivní účinky dřínu obecného na vaše tělo

Posílení imunity

Na ochranu před časným propuknutím chřipky pomůže dřín obecný. Vzhledem k vysokému obsahu vitaminu C zvyšuje dřín ochranné funkce těla. Pokud chcete zůstat vždy ve formě, měli byste zkonzumovat 1/2 šálku červených bobulí denně. Desetidenní kůra jedení dřínu obecného bude mimořádně účinná.

Zrychluje metabolismus

Ti, kteří chtějí zhubnout, by měli věnovat pozornost tomuto plodu. Pektiny obsažené v bobulích přispívají k vylučování kyseliny šťavelové a kyseliny močové z těla.

Odstraňuje problémy se střevy a žaludkem


Dřín je prostě nezbytný pro ty, kteří trpí problémy s trávicím systémem. Pokud si chcete upravit funkci střev a žaludku, před každým jídlem si dopřejte 10-12 bobulí dřínu.

Při cukrovce

Lékaři doporučují, aby ti, kteří trpí diabetes mellitus, pravidelně konzumovali šťávu z dřínu. Tento nápoj účinně snižuje hladinu cukru v krvi. Léčba by měla začínat s 50 g 30 minut před jídlem. Postupně musíte zvýšit množství vypité šťávy na 200 gramů.

Na léčbu problémové pleti

Ti, kteří trpí na akné a tvorbu černých teček, by měli konzumovat 100-200 gramů dřínu denně. Velmi brzy zjistíte, že vaše pokožka se stala čistší a zdravější. Dřín pomáhá i při ekzémech. V tomto případě musíte používat nejen bobule, ale i šťávy a odvary z tohoto plodu.

Hemoroidy

Lékaři doporučují v tomto případě použít bobule spolu s peckami. Skutečností je, že pecky dřínu se z 34% skládají z rostlinných olejů, které mají baktericidní a protizánětlivý účinek. Tyto vlastnosti jsou prostě potřeba při zastavení hemoroidů.

Pecky pomáhají zmírnit otok, bolest a odstraňují zarudlé hemoroidy. Nejjednodušší způsob léčby je jíst 15 plodů denně spolu s peckami.

Při nachlazení, chřipce a bolestivém hrdle

Šťáva nebo odvar z tohoto plodu je nejlepším přírodním antipyretikem. Dokonce i džem z dřínu je dokonalým bojovníkem s bolestí v krku.

Související 


NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku