Kuba zachrání svět: První světová vakcína proti rakovině plic!

rakovina plicVakcína na rakovinu plic už není jen zbožným přáním. Zajímavé novinky se objevují u národa, který je známý pro svojí kvalitu cigaret a doutníků. Kubánské zdravotnické organizace totiž přišly s první terapeutickou vakcínou proti rakovině plic!

Na Kubě ročně umírá přes dvacet tisíc lidí právě na rakovinu plic. Ta je místní nejčastější příčinou úmrtí, kterou bylo na čase začít řešit.

Vakcína CimaVax-EGF

CimaVax-EGF je výsledkem 25 letého výzkumu projektu havajského Centra pro molekulární imunologii. Může tak být novou šancí na život smrtelně nemocným osobám, bojujících v posledním stádiu s rakovinou plic.

Více o vakcíně

CimaVax-EGF není vakcína v preventivním smyslu. Je založena na proteinu, který se vztahuje k nekontrolovatelné proliferaci buněk, což znamená, že napadá mechanismus, který jim škodí. CimaVax-EGF je tedy schopná vytvářet protilátky, což je neskutečný vědecký pokrok.
Chemoterapie a radioterapie jsou stále doporučovány jako primární prostředek, který ničí rakovinové zárodky, ale CimaVax-EGF má být okamžitým a doslovným zázrakem, pro nemocné v podstatě i elixírem života.

Tuto vakcínu již vyzkoušelo přes 1000 kubánských pacientů, je bezplatně dostupná v místních nemocnicích. Je řešením pro zemi, ve které je kouření denním rituálem a součástí národní kultury.

Pokud se nakonec tento druh léčby ukáže 100% úspěšným a bez drastických vedlejších účinků, vypustí se tento lék do světa. Doufejme, že tomu bude brzy.


VELMI NÁS POTĚŠÍTE, KDYŽ NAŠI STRÁNKU PODPOŘÍTE A DÁTE NÁM LIKE.

Zdroj: Cuba Will Save The World: The Cuban Medicine Has Released The First World Vaccine Against Lung Cancer  

KAM DÁL 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku