7 důvodů, proč chemoterapie selhává v 97 % všech případů

chemoterapieNa začátek si je třeba uvědomit, že většina rakoviny vzniká z konzumace chemikálií. Tyto rakovinné buňky se nacházejí v krvi a mohou se šířit po těle.

Jaký smysl má pak “jít pod skalpel” a vyříznout kus masa, když daná osoba pokračuje v pojídání, pití, nanášení či vpichování chemikálií, které vytvářejí další rakovinu?

Odpověď: Žádný.

Co způsobuje standardní onkologická léčba

Nádory jsou jedním ze způsobů, jak tělo zadržuje a izoluje rakovinné buňky. Je to obdoba věznice, kterou se společnost chrání před nebezpečnými lidmi.

Pokud se pokusí chirurg nádor vyříznout, mnohé z uvězněných rakovinných buněk během operace uniknou.

Pak stejní lékaři, nazývající se onkologové, ozařují okolí vyřezaného nádoru ve snaze zničit zbývající rakovinné buňky. Co však skutečnosti dosáhnou je, že vyvoláváním mutací vytvoří nové rakovinné buňky.

No a nakonec na završení díla zkázy je pacientem (obětem) podávaná chemoterapie, která je derivátem jedovatého hořčičného plynu používaného během 1. a 2. světové války (cyklon B) na zabíjení lidí.

Tak kde je v tomto logika?

Chemoterapie je stejně archaickou metodou jakou je pouštění žilou. Kdysi dávno lékaři totiž věřili, že horečka se dá vyléčit tak, že se bude pacientovi s oslabeným imunitním systémem vypouštět velké množství krve.

Tyto praktiky ve většině případů však vedly ke smrti pacienta.

Co zjistily současné studie

Nedávné studie a průzkumy zjistily, že 75 % lékařů a onkologů by nikdy neužívalo chemoterapii, pokud by sami onemocněli na rakovinu, ani by ji nedoporučili svým příbuzným.

Proč?

Neboť velmi dobře znají ubohé statistické šance na přežití a také vědí o dlouhodobých poškozeních zdraví, která chemoterapie vyvolává, včetně nové rakoviny a úmrtí.

Kdy se lidé konečně probudí a pochopí, že pumpování známých karcinogenních do těla vytváří další rakovinu, ničí imunitní systém, znehodnocuje živiny a brání tělu bojovat s rakovinou? Tím se jedině minimalizuje šance pacienta na přežití.

Jen proto, že mainstreamová média, podvodná věda, zkorumpované medicínské žurnály a bohatí onkologové protlačují chemoterapii jako “první volbu” při diagnóze rakoviny, neznamená to, že jde o správnou volbu.

Dokonce i mamografům byla dána přezdívá “scamografy”, neboli podvodné přístroje, protože vystavují tělo stále více a více radiaci, falešným pozitivním výsledkům, způsobují pacientkám stres a následují po nich zbytečné invazivní vyšetření jako například biopsie.

Jaké je tedy řešení?

Za prvé, je třeba si uvědomit, že rakovinový průmysl je obrovským podvodem vytvořeným na produkování peněz z lidské ignorance.

Za druhé, začněte se více zajímat o témata jako jsou bio potraviny, bylinné přírodní léky a holistické terapie, které mají mnohem lepší statistické úspěchy při prevenci a léčbě rakoviny.

7 důvodů, proč chemoterapie selhává v 97% případech

Pojďme si to tedy shrnout a podívat se na důvody, proč chemoterapie nefunguje u 97 % pacientů (respektive obětí nemocného zdravotnického systému), kterým je podávána.

Důvod č.1

Rakovinné buňky jsou zmutované buňky, které se nekontrolovaně množí a prostřednictvím krve šíří, proto operace, chemoterapie a ozařování jsou prakticky neschopné je odstranit.

Důvod č.2

Chemoterapie doslova ničí střevní mikroflóru, čili biologický dom lidské imunity. Tím mrzačí vaše šance bojovat s rakovinou a to bez ohledu na to, kde v těle se nachází.

Důvod č.3

Chemoterapie byla vyvinuta nacistickými vědci najatými po druhé světové válce, kteří už tehdy věděli a stále vědí, že chemoterapie neudělá nic jiného, než že rakovinu na chvíli potlačí. Ta se však brzy v průběhu měsíců či let vrací v mnohem větší síle.

Důvod č.4

Chemoterapie je směsí toxických chemikálií, které způsobují rakovinu. Takže to, co má být lékem na danou chorobu, je zároveň její příčinou. Vpíchli byste si do svalu hadí jed, pokud by vás štípl had?

Důvod č.5

Z chemoterapie jsou lidé tak nemocní, že nedokážou ani jíst. Jak má pak získat člověk živiny potřebné k léčbě, když ani nedokáže přijímat potravu?

Důvod č.6

Chemoterapie se obvykle podává v nemocnicích, kde je častý výskyt extra nebezpečných bakterií a virů, které jsou odolné na antibiotika a antivirální léky. Čím déle se tam zdržujete, tím máte větší šanci nakažení. Při poškozeném imunitním systému je to přímo návod na pohromu.

 

Důvod č.7

Chemoterapie je nejčastěji podávána po absolvování operace a ozařování, kdy je tělo výrazně oslabené. Její aplikace tak vede k ještě většímu zmrzačení duševního, fyzického a emocionálního zdraví pacienta.

Lidé jsou rakovinným průmyslem doslova lákání se smrtících pastí

Na chvíli si představte, že se nacházíte v podzemní jeskyni, najednou se ocitnete na rozcestí tří tunelů a musíte si vybrat jeden, abyste se z jeskyně dostali ven.

Před každým tunelem je tabule s uvedenou pravděpodobností, že daný tunel vede na povrch.

První tunel udává šanci 1 %, že vede ven.

Druhý tunel udává 3% šanci na přežití.

Třetí tunel udává 40 až 50% šanci na přežití.

Který tunel si vyberete?

Samozřejmě, uvedené tunely jsou metaforou pro situaci s rakovinou.

První tunel představuje člověka, který celá léta konzumoval chemikálie a není ochoten udělat ve svém životě žádné změny. Ten s největší pravděpodobností zahyne a nikdy se nedostane ven z jeskyně.

Druhý tunel představuje člověka, který celá léta přijímal do svého těla chemikálie a je ochoten podstoupit léčbu chemoterapií na jeho chemikáliemi vyvolanou rakovinu. Tento člověk má 3% šanci, že přežije 5 let od stanovení diagnózy. Jinými slovy, na konci jeho tunelu není příliš mnoho světla.

Třetí tunel představuje člověka, který celá léta konzumoval chemikálie, ale rozhodl se okamžitě s tím přestat. Změní své stravování na čisté bio potraviny, čistou vodu a podstoupí přírodní terapie.

Závěr? Vždy dělejte informovaná rozhodnutí. Rakovina může být vyléčena.

Související


Zdroj: Top 7 reasons chemotherapy fails more than 97% of the time, creating new cancers in the body and crippling the chances of true recovery

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Počet komentářů: 2

  1. Klara napsal:

    Tento clanek mi prijde jako totalni kravina. Rakovinu rozhodne nemaji pouze lide, kteri ziji nezdravym zivotnym stylem. Jestli je po absolvovani chemoterapie sance na preziti mala, tak jaka by asi byla kdyby se clovek vubec nelecil a jen cekal co se stane. Samo se telo v tomto pripade neuzdravi.

  2. Alice Jedličková napsal:

    Je to velká pravda a nechápu, že se to ignoruje. Měla jsem 6 chemoterapií, vůbec nezabraly, naopak sekarcinom začal zvětšovat. přitom jsem měla ničivé a četnévedlejší následky, na to lékaři nereagovali a změnili “léčbu” na jinou, silnější. Cítila jsem, že by to by můj konec. Navíc mě stále posílali na CT, nejméně 5 x. Ukončila jsem to. Oni se na nic neptají, mé potíže nezapsali, psali,že léčbu dobře snáším. Ochrnuli minohy, ztatila jsem paměť, chuť k jídlu, pihy po celém těle, nahluchlajsem. Snažili se se mnou manipulovat, aby ze mě byl dlouhodobý pacient.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku