Toto se stane, pokud si do ložnice položíme sklenici nebo misku se solí a octem

Od té doby, co znám tento trik, všechny mé problémy jsou vyřešeny! Pokud se nám již stalo, že jsme u někoho viděli pohár se solí, a v duchu jsme nechápavě nadzvedli obočí, dnes se dozvíme důvod. Jde o velmi užitečný a prospěšný trik, který do domu přináší štěstí a prosperitu. A nejsou to žádné babské pověry.

Sůl je totiž nejsilnějším komponentem při čištění energií v domě. Pokud nás trápí chronická únava, pochmurná nálada, smutek, zda dokonce apatie, je velmi pravděpodobné, že máme v domě nahromaděnou
negativní energii.

Donést nám ji mohla klidně i návštěva z předminulého týdne. Celkem postačí, že nám někdo závidí například pouze nejmenší drobnost.

Jak si vyčistit dům?

Smíchejte

  • 1 PL vody
  • 1 lžičku octa
  • 1 lžičku soli.

Sůl nerozpouští, pouze ji do vody nasypeme a nechte ji spadnout na dno. měla by zůstat viditelná. Někteří lidé v jiných zemích čistí dům tak, že skleněnou misku naplní solí a pokapou ji octem.

Pokud jsme se rozhodli pro solnou směs s vodou a octem, vložíme ji do skleněné mísy nebo do sklenice a nádobu postavíme do místnosti, kde trávíme nejvíce času.

V ložnici, v obývacím pokoji nebo v kuchyni by měla být nádoba se solí na světlém místě. Pokud se cítíme špatně v celém domě, klidně rozložme solné nádoby v každé místnosti.

Po 24 hodinách zkontrolujeme, zda se na povrchu šálku objevila sůl. Pokud je sůl nahoře, vše vylijeme a postup zopakujeme. opakujeme to tolikrát a tak dlouho, dokud sůl nezůstane na dně misky.

Pak si můžeme být jisti, že náš dům je očištěn od negativních energií a uvidíme, že se budeme také lépe cítit.

Tento postup se může kdykoliv a dokonce preventivně opakovat několikrát za měsíc.

Vědecké vysvětlení


Pokud se divíme kroutíte hlavou se slovy, že jde o nesmysly, zadržme. Čištění energií solí má totiž vědecké vysvětlení, podložené už desítky let.

Sůl sytí vzduch negativními ionty a ty následně vytvářejí pozitivní vibrace. Je to vynikající metoda, která s nám pročistí dům iv případě, že o sobě cítíme úplně v pohodě.

Na pročištění domácnosti slouží i aromaterapie nebo zářivá energie, kterou vydávají ze sebe některé druhy rostlin a téměř všechny druhy zvířat. Nejznámějšími polykači negativní energie jsou kočky, no
nejsou jedině. Totéž nám v domácnosti udělá jakýkoliv chlupáč.

Nečekejme to pouze od rybiček, hadů z terarijních zvířat. Kromě toho jsou na takové účely stále dovážené i originální solné kameny, úlomky ze solných dolů. A už celé věky.


Zdroj: Put A Glass Of Water, Salt And Vinegar In A Room…Wait 24 Hours You’ll Be Amazed What Happens!

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

1 odpověď

  1. Stef napsal:

    Dobrý den po 24 hodinách jsem přišla domů a po soli s vodou ani stopa.sul se rozpustila..?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *