Jedinečná houba pro přírodní způsob ničení parazitů v organismu

Naši předkové znali přírodní způsob ničení nespočtu druhů parazitů v organismu. různé zdroje uvádějí, že existuje přibližně 2000 druhů parazitů, které mohou žít v lidském organismu.

I člověk, který se správně stravuje si může být jist, že v něm žije několik desítek druhů parazitů, které mohou žít nejen ve střevním traktu, ale také v játrech, ledvinách, plicích, pohlavních orgánech a dokonce i v mozku a srdci.

Naši předkové si už dávno všimli, že mezi jedlými houbami jsou i takové druhy, které nekonzumuje žádný červ a jiný hmyz, protože jsou nebezpečné pro většinu parazitů. Tyto houby jsou vždy čisté a nejsou vystaveny žádnému parazitických vlivu.

Mezi tyto houby se řadí i Liška obecná, která pomáhá očistit organismus od nezvaných hostů. “Lišky” nikdy nenajdete poškozené červy, patří mezi nejčistší houby v přírodě.


Pro náš cíl jich nepotřebujeme mnoho, stačí tak 3 – 5 hub. Houby pokrájíme, usušíte a potom je rozemeleme. V rozemletém ​​stavu je jednoduše přidáváme do jídel jako přísadu. To znamená, že lišky
nevaříme, ale pouze je přidáváme do hotového jídla, jako například sůl nebo koření. Mimo jiné přidávají jídlu příjemnou houbovou chuť.

“Lišky” je možné jíst i v syrovém stavu a v takovém případě stačí sníst malý kousek houby. Tyto houby jsou úplně jedlé v syrovém stavu. Mají poměrně neobvyklou a zajímavou chuť, je to pálivá chuť jako u papriky.

Vařené nebo pečené “lišky” jsou málo efektivní. Léčebný proces se provádí v cyklech. Určete si 10 nebo více dní na čištění a během těchto dní konzumujte syrové nebo sušené “lišky”. Každý den se určité malé množství houby musí dostat do vašeho organismu.

Tento způsob eliminuje nejen parazity, ale i jejich larvy, které jsou největším problémem, protože mají inkubační dobu. Chemické metody zbavují organizmus hlavně parazitů, které se ale opět rozmnoží z larev. “Lišky” řeší tento problém komplexně.

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku