Hliník v deodorantech může způsobit rakovinu prsu. Vyzkoušejte limetku jako alternativu na odstranění tělesného zápachu.

Pocení je přirozený způsob ochlazování těla a ochrana před přehřátím. Toto je obzvláště důležité v horkém počasí nebo u vyčerpávající fyzické práce.

Existuje mnoho potních žláz na našem těle, ale ty nejaktivnější jsou umístěny v podpaží a velmi často uvolňují pot. Podpažní pot obtěžuje každého. Skládá se  z bílkovin a mastných kyselin, které velmi často zanechávají fleky na vašem oblečení.

Normální pocení je životně důležité!

Důležité funkce našeho těla. Stav nadměrného pocení se nazývá hyperhidróza. Aroma potu může být velmi špatné a způsobí, že se cítíme nepříjemně. A to nejen my.

To je důvod, proč lidé používají antiperspiranty a deodoranty.

Většina z vás chce zastavit žlázy z pocení, ale měli byste vědět, že pocení je dobré a užitečné. Obsahuje chemikálie, které bojují proti chorobám. Prostřednictvím potu tělo eliminuje i toxiny.


Podle nejnovějších studií tyto chemikálie obsahují přírodní antibiotika, které mají silnou schopnost zabíjet škodlivé bakterie.

Proto byste se neměli snažit zastavit funkci těchto žláz. Existuje mnoho způsobů, jak se zbavit nepříjemného zápachu, který se dlouho používá v alternativní medicíně.

Limetka jako antiperspirant

Je velmi důležité, abyste věděli, že antiperspiranty obsahují hliník, který může způsobit rakovinu prsu. Limetka je tak na druhé straně mnohem lepší řešení, které účinně odstraňuje tělesný pach.

Možná vás překvapí, ale je to opravdu efektivní. Překrojte na polovinu ne zcela zralou limetku a natřete si podpaží. Limetka může dočasně zesvětlit vaši pokožku, ale nedělejte si obavy, brzy se vrátí do zpět donormální barvy.

Kyselost, kterou limetka obsahuje, je ta, která bojuje proti produkci potu. Limetková šťáva funguje jako přírodní deodorant, protože kyselina snižuje tvorbu potu. Dalším přínosem pro zdraví, který obsahuje limetková šťáva, je její silná antibakteriální funkce. Protože ve skutečnosti jsou to bakterie, co vlastně cítíme.

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *