9 léčebných terapií na rakovinu, o kterých vám váš lékař neřekne

9-lecebnych pristupu rakovinyJste fanouškem zdraví? Proč ne? Myslíte si, že je nelegální léčit nemoci pomocí stravy, a že povoleno smí být je pouze to, co vám řeknou v medicínských žurnálech?

Možně jste již někdy zaznamenali zprávu o tom, jak státní úřady zakázaly nějaký přírodní produkt, protože tvrdil, že něco léčí, ale podle zákona to tvrdit nesměl.

Ano, je to proto, protože jedinou legální cestou, jak prohlásit něco za lék a bohatě na tom vydělat, je následující:

  • Vytvoříte v laboratoři nějakou syntetickou chemikálii, která způsobuje hrůzostrašné vedlejší účinky.
  • Následně zaplatíte úřadům miliony, aby vám tuto látku schválily.
  • Pak je za odměnu dovoleno i vám na ní vydělat. Miliardy.

Bohužel, tato metoda zahrnuje upsání vaší duše ďáblu, respektive medicínské mafii, která vás pak kontroluje a vede falešnou “válku s rakovinou”.

Jde totiž o válku, která namísto léčby způsobuje více mutací lidských buněk a nakonec každého přivede do hrobu.

Chcete se i vy na tomto podílet?

Pokud ne, tak pak tu pro vás máme 9 alternativních léčebných terapií na rakovinu. Navíc, všechny byly potvrzeny lidmi, kteří před tím rakovinu měli, ale dnes ji už nemají.

A Pssssst, medicínsko-industriálnímu komplexu o tom neříkejte!

9 léčebných terapií na rakovinu

1. Kurkuma

Kurkuma prodávaná v západních zemích obsahuje velké množství olova a také je nejednou kontaminovaná patogenními bakteriemi.

Kupováním laciné kurkumy můžete zvýšit zátěž těla těžkými kovy či mikroorganismy, které podporují růst rakoviny.

Dělejte proto přesný opak. Sežeňte si kvalitní kurkumu v bio kvalitě nebo kurkumovou tinkturu s vysokým obsahem phytonutrientu kurkumin a vybudujte si přirozeně silnou imunitu.

Více o kurkumě, jejích účincích a způsobů užívání najdete v těchto našich článcích. Stačí napsat do vyhledavače slovo “kurkuma”. Naleznete jej v levo nahoře, nad kategoriemi.

2. Olej z konopných semínek

Lisování konopných semínek za studena produkuje jeden velmi důležitý olej, který je naštěstí legální a dá se koupit už i v Čechách.

Prodávají ho mnohé obchody se zdravou výživou a dokonce i některé supermarkety.

Má vysoký obsah esenciálních mastných kyselin a neobsahuje psychoaktivní látku THC, kterou vyznávají uživatelé kouření marihuany (proto je tento olej legální).

Konopí je dnes považováno za superpotravinu kvůli její jedinečnému poměru omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Navíc obsahuje až 5 % čisté GLA.

Po tisíciletí se olej z konopných semínek používal do různých lektvarů a medicínských čajů. Má antimutagenní účinky a chrání před genetickým poškozením způsobovaným volnými radikály.

Zřejmě ho ale neuvidíte na transparentech nebo plakátech během různých pochodů organizovaných tradičními onkologickými charitami (napojenými na medicínsko-farmaceutický komplex) či jiných “pochodech za lék na rakovinu”.

3. Houby reishi, maitake a shitake

Tyto houby také zřejmě neuvidíte jako součást salátů v restauracích či naporcované a zabalené ve vašem běžném obchodě s potravinami.

Navštivte raději obchody se zdravou výživou nebo si pořiďte doplňky stravy v podobě sušených hub či extraktů prodávaných v kapslích.

Taková houba reishi se na Dálném východě používá během posledních dvou tisíciletí. V Číně ji nazývají “houba nesmrtelnosti”.

Při pravidelném užívání snižuje vysoký krevní tlak, zlepšuje funkci nervů a buduje schopnost vydržet dlouhodobou zvýšenou fyzickou i mentální zátěž.

S uvedenými medicínskými houbami však můžete vyléčit i rakovinu či cukrovku. Jen o její skvělých účincích neříkejte nemocničnímu personálu nebo místním novinám, protože vás nahlásí medicínské mafii.

Když začnete mluvit o důležitých polysacharidech a saponinech, které snižují dělení buněk rakoviny plic, kasy onkologů přestanou cinkat a proto vás pošlou domů (tentokrát však žít, ne umřít!).

4. Melatonin

Haló, zametači volných radikálů! Věděli jste, že poškození, které způsobily volné radikály, můžete napravovat i během noci, když spíte?

Je to skutečně pravda. Od svého objevu v 50. letech minulého století se melatonin ukázal jako opravdu všestranná molekula s antioxidačními vlastnostmi.

Množství výzkumů prokázalo důležitou roli melatoninu při obraně proti více druhům volných radikálů poškozujících buňky. Melatonin má na ně totiž až o 200 % silnější účinek než vitamin E.

Snižuje oxidativní stres a také se zjistilo, že je dokonce mocnější než glutathion (matka všech antioxidantů) a vitamin C. Mezi nejčastější nemoci způsobované volnými radikály patří právě srdečně-cévní onemocnění a rakovina.

Tělo přirozeně produkuje melatonin v mozku. Pokud jste však diabetik nebo máte nad 55 let, tak pak ho budete potřebovat doplňovat v podobě doplňků stravy.

Zeptejte se na něj ve vaší lékárně nebo obchodu s doplňky stravy.

5. Reálná minerální voda bez obsahu fluoru s pH nad 8,8

Pokud právě bojujete s rakovinou, zřejmě zoufale potřebujete zvýšit vaše pH z kyselého do zásaditého pásma.

Téměř každý nutriční poradce na planetě vám řekne, abyste jedli hodně syrové bio zeleniny a ovoce a pili hodně vody.

Nejlepší je však pravá minerální voda s vyšším pH, která vám pomůže obnovit acidobazickou (pH) rovnováhu těla.

6. Soda bikarbona

Přesně tak – je to ta levná věc, kterou koupíte v každých potravinách. Jednoduše nasypte 1 čajovou lžičku jedlé sody do sklenice vody, zamíchejte a vypijte (maximálně 3 čajové lžičky denně).

Podobně jako zásadité minerální vody, i soda bikarbona pomůže udržet vaše tělo zásadité. A jak víme, rakovina v zásaditém prostředí nedokáže přežít i kdyby nevím jak chtěla.

Když mají vaše buňky dost kyslíku a nacházejí se v neagresivním prostředí, rakovina prostě nemá šanci.

No a protože soda bikarbona je tak jednoduchá, přímo až triviální věc, proto o ní nikdy neuslyšíte z úst vašeho lékaře či onkologa. Pokud by se nějaký přece jen našel, nepotrvá dlouho a úřady ho přijdou zavřít.

Ze sody se totiž nedají vytáhnout žádné zisky pro medicínský establišment mafiánského stylu.

O sodě jsme psali podrobněji i v několika jiných článcích, které si jednoduše dohledáte.

7. Bio česnek

Poražte patogeny s pomocí více než 200 biologicky aktivních látek!

Existuje jeden speciální enzym nazývaný ornitin dekarboxyláza, který používají zmutované buňky ke svému dělení. Vy však dokážete tento enzym zablokovat a odstřihnout tak rakovinné buňky od jeho dodávek.

Tušíte správně, je to s pomocí česneku. O kolik snazší je porazit rakovinu, když nemá žádné palivo ?!

Ale pozor, česnek musí být syrový a čerstvě prolisovaný (aby se v něm aktivovali všechny potřebné látky). Můžete si z něj připravit i elixíry nebo lihové výluhy, jako například tento.

8. Meruňková jadérka a vitamin B17

Možná jste již slyšeli o kyanidové kontroverzi ve spojení s meruňkovými jadérky.

Je to konspirační a klamavá zpráva, která má za cíl odradit vás od této velmi efektivní léčebné terapii na rakovinu.

Tisíce lidí úspěšně použilo meruňkové jadérka na vyléčení rakoviny bez žádných vedlejších účinků.

Ten kyanid ze strašidelných zpráv je totiž ten kyanid, který cíleně zabíjí rakovinné buňky, ne vás. Nedovolte medicínské mafii, aby vás zastrašila a odepřela vám dlouhověkost.

banner square9. Konopný extrakt

Konopnému extraktu se někdy říká i konopný olej, ale technicky přesnější název je konopný destilát.

Prvním rozdílem mezi ním a olejem z konopných semínek je ten, že se nezískává lisováním semínek, ale destilací listů a květů.

Druhým rozdílem je, že tento extrakt již obsahuje poměrně hodně psychoaktivní látky THC a proto je v mnoha zemích, včetně Česka, nelegální.

Podrobněji o extraktu z konopí a způsobu jeho výroby se dozvíte zde.

Otec moderní medicíny Hippokrates objevil léčivé účinky konopí již v době 400 let před naším letopočtem. Dokonce i starověcí Egypťané, Peršané a Řekové používali konopí pro léčebné účely.

Současná medicína je však příliš pomalá, zřejmě záměrně, v uznání jeho léčebných vlastností a to nejen při rakovině, ale i mnoha jiných chronických onemocněních.


Zdroj: Nine cancer cures that your doctor will not tell you about

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku