Tyto telefony vyzařují nejvíce radioaktivního záření … Vyvarujte se jich za každou cenu

Ano, pravda je, že jsme šokovaní stejně jako vy. PROČ? No, to je snadné odpovědět – protože používáme telefony, které jsou také radioaktivní.

To znamená, že byste si měli určitě přečíst následující řádky  a zjistit, zda je telefon v seznamu (sjeďte dolů pro video). Ale nejprve bychom o tom měli říci pár slov.

Studie skupiny vědců z Institutu vědy v Izraeli – Weizmann potvrzuje, že i krátké použití mobilního telefonu (deset minut) může způsobit poškození mozkových buněk, což je spojeno s rozpadem buněk nebo dokonce rakovinou.

Vedoucí výzkumný pracovník této studie uvedl, že existují obavy z rizika rakoviny mozku, protože malé děti ve věku 10 až 12 let jsou nyní v kontaktu s mobilními telefony mnohem častěji.

Ale počkejte, to není to nejhorší. Říká, že tyto děti jsou více náchylné k účinkům záření mobilního telefonu, protože jejich mozek se stále vyvíjí a jak všichni víme, počet dětí, které denně používají mobilní telefony, roste každým rokem.

Podívejte se na video na konci článku (v angličině) a nezapomeňte sdílet tento článek se svými přáteli a rodinou.

Pokud však nemáte na video čas nebo anglicky nerozumíne, uvádím textově 5 nejrizikovějších telefonů, o kterých se ve videu hovoří

Top 5 telefonů s nejvyšší úrovní radiace


V závorce uvedena hodnota SAR – Fyzikální veličinou SAR (Specific Absorption Rate, v překladu specifická míra absorpce) výrobci mobilních zařízení vyjadřují množství energie absorbované živou tkání, která je vystavena elektromagnetickému poli. Jednotkou je W/kg.

#5 Huawei Vitria (SAR 1,49)

#4 Alcatel One Touch Evolve  (SAR 1,49)

#3 Motorola Moto E (SAR 1,5)

#2 Motorola Droid Ultra (SAR 1,54)

#1 Motorola Droid Maxx (SAR 1,54)

Video

Související 


Zdroj: These Phones Contain the Most Radiation…You Have to Avoid Them at all Costs

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku