Pokud se každou noc probouzíte v tutéž hodinu, měli byste o sobě a vašem zdraví vědět toto

probouzeni se ve stejny casExistuje mnoho znamení, podle kterých můžeme zjistit mnoho věcí o naší osobnosti či o našem zdraví. Hodně toho říká i náš spánek.

Pokud spíme klidně nepřerušovaným spánkem, vše je v pořádku. Co ale pokud máme neklidné noci, během nichž se často budíme? A ještě k tomu, když se každý den budíme v tutéž hodinu? To vám prozradíme hned teď.

Pokud se vám nedaří usnout mezi 21:00 – 23:00

Pokud se vám v rozmezí těchto hodin nedaří usnout a pouze se přehazujete v posteli, je to jednoznačnou známkou toho, že prožíváte v posledním období napětí a máte obavy z dalšího dne. Neváhejte vyzkoušet některou z různých meditací, před spaním si pusťte svou oblíbenou hudbu nebo si dejte uklidňující čaj s medem.

Probouzení mezi 23:00 – 01:00

Podle čínské medicíny znamená probouzení se v rozmezí těchto časů problém se žlučníkem. Může to však znamenat i to, že jste se v poslední době citově zklamali.

Probouzení mezi 1:00 – 3:00

Tato doba je spojena s vašimi játry. Pokud se probouzejte v tomto časovém rozmezí, je to znamení toho, že v sobě skrýváte pocity hněvu. Může vám pomoci sklenice studené vody nebo led, který si přiložíte na chvíli na svá játra. Chlad pomáhá játrům vypořádat se s problémy a vy spokojeně usnete.

Probouzení mezi 3:00 – 5:00

Probouzení se v tomto časovém rozmezí je spojeno s našimi plícemi, což je znamení smutku. Pro návrat spokojeného spánku vyzkoušejte cviky hlubokého dýchání, zatímco se zaměříte na své myšlenky.

Probouzení mezi 5:00 a 7:00

Pokud se probouzíte v tomto časovém úseku, má to spojitost s vašimi střevy, konkrétně s tlustým střevem. Znamená to, že máte emocionální problémy s někým ve vašem okolí. Když vstanete, zkuste se protáhnout s hlubokými nádechy a výdechy. Určitě se vám podaří opět klidně usnout.

Související


Zdroj: If You Wake Up At The Same Time Every Night, It Can Reveal Incredible Things About You

NEPŘEHLÉDNĚTE

loading…

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spočítejte *

AlternativníMagazín.cz na Facebooku